1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry Arcade z XBL a Ban ???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzysio0705, Październik 26, 2010.

1. krzysio0705

krzysio0705 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ełk
    Witam mam kilka pytań i prosił bym o pomoc i odpowiedzi.
    Posiadam xbox-a 360 elite jasper i przeróbkę LT ostatnimi czasy zainteresował mnie rynek gier arcade do pobierania z XBL
    wiem ze wszędzie pisze jak podłączyć xbox-a do netu ale nigdzie nie pisze czy jest możliwość pobrania kilku gier za punkty m$ i odłączenia netu bez dostania bana czy przeróbka LT mi to umożliwi? A może od razu zablokuje mi dysk jak tylko się zaloguje?? I czy bez pirata w napędzie mogę normalnie poruszać się po XBL??
    z góry dzięki za odpowiedz !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ixtreme LT: NO MORE BANS!

4. Ba._Ba.

Ba._Ba. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na forum jest napisane milion i pół raza, podłączenie przerobionej konsoli do neta W JAKIKOLWIEK SPOSÓB grozi banem. Czy bana dostaniesz czy nie i ewentualnie kiedy zależy od farta, ale zagrożenie jest...

5. cieszymir

cieszymir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    Ogarnij sie ziomu$ bo chyba masz swoj swiat...

Za samo podłączenie do neta z nie oryginalnym FW grozi ci ban ... tyle ze nie odrazu a z czasem^^

6. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie jestem twoim ziomem. Co do tematu roczek cisnę na LT i bana nie widać. HAH ale to ty jesteś PRO!
    PS. jak masz problemy z pisaniem/czytaniem ze zrozumieniem napisz to w sygnie.

7. cieszymir

cieszymir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    No dobra !!
    M$ nie banuje pojedynczo!! czeka sobie z rok wypuszcza jakis dashboard \ update i banuje takich jak ty co są pewni ze ich ix jest nie do zbanowania... o czym zapewne dowiesz sie niebawem...!!

8. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    roczek nie ciśniesz, bo LT wylazł o ile pamiętam 14 stycznia :>

w listopadzie zacznie się to samo co rok temu czyli BANHAMMER.

9. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Ja tak samo cisnę na LT 1.1 od początku wakacji aż do dziś i bana nie widać.. ale po czekamy zobaczymy .
    Może i Banowania nie będzie za szybko MS ma teraz dużo spraw na głowie np. Kinekt

10. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Microsoft od banowania ma osobną ekipę którą zarządza ten gość Stephen Toulouse (Stepto) on Twitter
    Rok temu w czasie banów, we własnej osobie wbił na irca na #fw z prośbą aby przestano grozić jego żonie telefonicznie, bany i utrzymanie live'a 'czystym' to jego praca.
    Jako dowód, że to on we własnej osobie zapostował na twitterze dwa razy w odstępie kilku minut :p (Wcześniej te posty zapowiadając na kanale)

11. kkey

kkey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Ja tak samo cisnąłem aż po jakimś czasie BAN :(:(:(

Wczytywanie...

Poleć forum