1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry arcade zgrywanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez speedwaypoland, Grudzień 15, 2010.

1. speedwaypoland

speedwaypoland Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pobralem sobie kilka gier Arcade (min. Trial HD)
    mam przerobke LT+

zrzucilem te gierki na pendrive za pomoca programu xplorer USB
    ale gdy chce uruchomic gre na xboxie to pisze plik uszkodzony, dlaczego tak sie dzieje ???
    Demowki tak zgrywam i zawsze dzialaja a arcade nie chca sie wlaczyc, szukalem poradnikow zgrywania gier arcade ale nie znalazlem, licze na wasza pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie da rady bez jtaga, albo spróbuj z profilem dołączonym do gry, ale wtedy musisz podłączyć się do xbl

4. speedwaypoland

speedwaypoland Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a co to jest ten jtag ????
    A starsze gry arcade tez nie da rady odpalic ???
    Czytalem ze ktos zgral Trial Hd na plyte cd i mu dzialalo tylko nie wiem czy mial jtag

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    te co pobrales to sa wersje pod jtaga. potrzebujesz czytych gier + profil.

6. speedwaypoland

speedwaypoland Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a skad moge pobrac gry arcade z profilem ??? Zalezy mi glowanie na Trial HD, i czy granie w gry Arcade na kogos profilu jest bezpieczne (chodzi mi o bezpieczenstwo przed banem ) ????

7. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Najlepiej z xbox360iso.com, tam jest najwięcej linków do gier na X360. Znajduje się tam specjalna kategoria z grami Arcade nie wymagającymi JTaga.

Wczytywanie...

Poleć forum