1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry Arcade

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tijs18, Listopad 21, 2009.

1. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Jak zapewne wiece niedawno zbanowano mi konsole. Jestem już w posiadaniu nowej i zastanawiam się czy jest możliwość odzyskania zakupionych wcześniej przeze mnie arcadówek.Zastanawiam się czy odzyskanie starego Gametagu pomoże? Czy może inf. o zakupionych grach przechowywane są tylko i wyłącznie na konsoli na którą zostały pobrane?

2. Lotnik421 Xbox One

3. elempl

elempl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    odzyskaj gamertag a potem normalnie pobierz wszystkie gry od nowa nie musisz placic 2 raz.

BTW
    temat do kosza

4. kwiatasek

kwiatasek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prawda jest to ze nie musisz placić drugi raz za zakupione wcześniej gry Arcade. Ale nie jest prawdą, że wystarczy tylko odzyskać Gamertag gracza na nowej konsoli i ściągnąć gry jeszcze raz jak napisał elempl
    ponieważ gry Arcade, które zakupiłeś wcześniej na poprzedniej konsoli są przypisane konkretnie do niej. Trzeba odzyskać GamerTag na nowej konsoli a następnie na stronie www.xbox.com w Support wybrać License Transfer i przypisać wszystkie zakupione rzeczy do nowego numeru ID nowej konsoli.

Xbox.com | System Use - Transferring Content Licenses to a New Console

Jest Nawet filmik jak to zrobić! Sprawdziłem działa w 100%

5. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Zgadza sie masz inna konsole z innym numerem i nie wystarczy tylko sam gamertag .

Wczytywanie...

Poleć forum