1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry arcade

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bober95, Czerwiec 29, 2010.

1. Bober95

Bober95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Mam mały problem, nie dawno się pytałem czy można przenieść gre arcade z xboxa na xbox tak by nie było to demo otrzymałem odpowiedz że trzeba żeby konto moje kolegi znalazło się na mojej konsoli, zrobiłem tak tylko jest mały problem po ściągnięciu gry u niego na profilu jest pełna a u mnie dalej wersja Demo. Na jego konsoli tak nie było. W czym jest problem? Dlaczego gra nie przypisała mi się do konsoli?

Wczytywanie...

Poleć forum