1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry arcade

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tomi89, Listopad 7, 2010.

1. Tomi89

Tomi89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sławno
    Siemka jak sciagne jaka gre arcade z neta i wgram na mojego hdd od xboxa to czy mi zadziala ta gra arcade :]

2. Lotnik421 Xbox One

3. dixeland

dixeland Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja ściągnąłem demo LIMBO i po odłączeniu od neta chodzi ale nie wiem jak z pełnymi wersjami

4. quba 22

quba 22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Będzie działać, ale tylko jeśli będziesz miał zrobionego jtaga.

Co to jtag:
    Można równiez pobrać arcade no-jtag, ale wtedy za każdym razem gdy chcesz je załaczyć musisz podłaczyć sie do neta a za kozystanie z takiego czegoś można dostać bana :D Tu masz o pirackich dlc, tak samo jest z arcade: http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/pirackie-dlc-66302.html

Myśle że pomogłem, jak tak to daj podziękuj :D

Wczytywanie...

Poleć forum