1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry arcade

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zarzkin, Listopad 29, 2010.

1. Zarzkin

Zarzkin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    , po migracji na polski live otrzymałem darmowe 800MP i tu się pojawia moje pytanie do was jako do specjalistów :) jaka grę arcade polecacie żeby ściągnąć za te punkty najbardziej by mi chodziło o taka grę która szybko się nie znudzi
    Z góry dzięki za odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    A co lubisz? W czym najwięcej siedzisz? Trochę lakoniczne te pytanie, mi sie szybko Dragon age znudził, a kumpel pewnie jeszcze sie zagrywa, kwestia gustu kolego

Wczytywanie...

Poleć forum