1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry arcade

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Border, Czerwiec 8, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Border

Border Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, nie polecilby ktos jakiejs stronki albo cos z grami arcade do pobrania? Bo wsziedzie sa na jtaga i rgh a ja chce na normalnego xboxa z LT 2.0. Nie chce pobierac z xbox liva ani sie logowac na nim bo moze byc ban za przerobke pls dajcie jakies gierki arcade albo jakas stranke poleccie :]

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    1. Zły dział
    2. Wpisałem frazę "gry arcade na lt" w google, pierwszy link prowadzi do o dziwo, naszego forum http://xboxforum.pl/kosz-53/gry-arcade-na-przerobce-ixtreme-ixtreme-lite-touch-132643/
    3. Widzę, że trzeci raz podpadasz mi w tym dziale, za czwartym razem będzie ban na tydzień, może się czegoś nauczysz.
    Za podwójne lenistwo warn.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum