1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry będa działać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez UcichaMaster, Luty 1, 2010.

1. UcichaMaster

UcichaMaster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w czwartek mam mieć ixtreme 1.61 przechodzę na niego z 1.5 , czy moje gry (wszystkie wave 2) które miały wgrywane stealth patcha a wave były nie zmieniane będą mi chodzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Tak, ale jeżeli nie chcesz się już więcej przejmować czy to wave10, czy też 222 i nie patchować gier to lepszym rozwiązaniem byłoby wgranie iXtreme 1.61 non-stealth (jeśli grasz offline) lub LT (jeśli zależy Ci na XBL). Oba firmware nie sprawdzają jaka jest wersja wave w grze, więc odpalisz nieprzerobione obrazy oraz patchowane.. Jeśli zdecydujesz się na LT to koniecznie poproś usługodawcę o skopiowanie DVD Key'a np na płytę cd, ponieważ przy ponownym flashu odzyskanie klucza normalną metodą nie będzie możliwe, pozostanie jedynie cięcie ścieżek.

@down
    Dzięki za zwrócenie uwagi, nie doczytałem :)

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ale on chce przerobić 1.5 na 1.61.

5. livingfear

livingfear Guest

TAK.
    A lepsza możliwosć to taka jak kolega wyzej napisał.

Wczytywanie...

Poleć forum