Gry CO-OP na 2 pady bez split screena

gulon

Użytkownik
Użytkownik
Jest kilka tematów o grach CO-OP, ale nie ma żadnego o takiej kooperacji jakiej szukam. Chodzi mi o takie gry jak Resident Evil 5 gdzie na raz się biega na jednym nie podzielonym ekranie. Kooperacja oczywiście na dwa pady, a nie w necie.

Polecacie coś?
 

zimak666

Użytkownik
Użytkownik
Oby dwa crashe ale to raczej dla młodszych odbiorców :)
 

galll

Użytkownik
Użytkownik
Fable 2
 

glizda360

Banned
Użytkownik
A Gears of War
 

DarkL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
LEGO Batman :D
 

xtomashx

Użytkownik
Użytkownik
o tak... seria lego wymiata w coop ... moja kobieta tak sie wciagnela ze tylko by chciala ze mna w to grac
 

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
Gry z serii LEGO :)
 

Sereczek

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Saint Row 2.
 

gulon

Użytkownik
Użytkownik
A Gears of War
Tu chyba się mylisz bo sam widziałem jak goście w to grali na podzielonym ekranie.

Do tej listy gier z co-op na jednym ekranie można dodać jeszcze świetną grę - Spiderman friend or foe.
 

Yorgen89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no chyba cos Ci sie pomyliło kolego, tam w ogole nie ma opcji grania co-op i w ogole na dwóch...
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
W to tez nie ma co-opa na jednej konsoli;)
 

matias99

Świeżak
Świeżak
no chyba cos Ci sie pomyliło kolego, tam w ogole nie ma opcji grania co-op i w ogole na dwóch...
Przez XBL można jedynie we dwóch grać
 

senor

Banned
Użytkownik
przeciez re5 ma podziellony ekran...
 

stolnik21

Użytkownik
Użytkownik
gears of war 2
 

starmag

Użytkownik
Użytkownik
Widzę ,że większość nierozumie o jakiego typu gry chodzi osobie zakładającej temat. Chodzi o gry w które można grać na dwóch ale na jednym ekranie ( nie podzielonym).

Ja znam grę Marvel Ultymate Alience w którą mozna grać do czterech graczy na jednym ekranie i jest to typ RPG. Niedługo ma wyjść dróga część tej gry i może być dobra.
Do wybrou jest około 20 superbohaterów. Chodzisz , bijesz lvle , zbierasz przedmioty i ulepszasz skile za kasę. Z czasem troche monotonna.

SEGA Superstar Tenis i Fusion Frenzy 2 to są gry w które dobrze się da grać do czterech na jednym ekranie ale nie są na przechodzenie tylko raczej przeciwko sobie.
 

galll

Użytkownik
Użytkownik
no chyba cos Ci sie pomyliło kolego, tam w ogole nie ma opcji grania co-op i w ogole na dwóch
Po pierwsze nie jestem twoim kolegą, pod drugie twoja wiedza o Fable 2 jest widocznie zbyt uboga abyś wdawał się w dyskusję.
Gra posiada pełnoprawny Co-op na 2 pady, zresztą w takim trybie ją przeszedłem ze znajomym.
Proponuję sięgnąć do lektury zanim zanegujesz czyjąś wypowiedz.
 

krolikon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W Fable 2 jest tryb kooperacji na nie podzielonym ekranie, wiec nie gadajcie :p.
 

gulon

Użytkownik
Użytkownik
a PGR4 jak to wygląda? Słyszałem że tam jest też coś takiego.
 

Yorgen89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no to jestem ciekaw jak to zrobiłeś galll jak nie ma możliwości grania na split-screen, jedynie co-op przez live
 

kisiel__94

Banned
Użytkownik
galll - powiedz mi jak to robisz, bo tez bym chciał pograć z kumplem w trybie CO-OP ;)
 

Do góry Bottom