1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry cyfrowe a usuniecie konta.

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez bbasior, Maj 19, 2015.

1. bbasior

bbasior Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam. Mam pytanie czy jesli usune konto z konsoli to czy gry ktore tam posiadam zakupione ze sklepu znikna lub bedzie niemozliwe ich uruchomienie? Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Znikną, gry sa przypisane do konta

4. Janusz1505

Janusz1505 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Międzyrzecz
    gry sa przypisane do konta wystarczy je ponownie pobrać

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Gry nie znikną, ustaw to konto jako domowe i możesz je wywalić, będą działać normalnie.
    Pobrać je będziesz mógł po ponownym zalogowaniu na konto.

6. kersiu

kersiu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam takie pytanie a nie chce zakladac nowego tematu - dzis kupilem uzywana miesieczna konsole xbox one z 3 grami (jedno ze zdrapki bo bylo w pudelku) - niestety sprzedajacy nie pamieta hasla i loginu do konta na ktorym sa gry (mowi ze zakladali mu je w sklepie) i teraz moje pytanie - chcialbym stworzyc swoje konto na konsoli by np przez nie kupowac gry - czy jesli wyloguje sie z danego konta i zaloguje sie na drugim - czy bede mogl grac w te gry jesli sa one juz sciagniete na konsoli? bo boje sie wylogowac bo moze sie okazac ze nie bylo zaznaczonej opcji zapamietaj haslo

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W te gry będziesz mógł grać na swoim profilu tylko wtedy, gdy na tamtym koncie w ustawieniach zaznaczysz "to jest moja konsola domowa". Bodajże Ustawienia -> Konto. Potem możesz i nie pamiętać danych logowania do tamtego konta, póki ktoś nie ustawi mojej domowej konsoli na jakimś innym XO na tamtym koncie.

8. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A email pamięta? Jak nie to dla mnie pachnie to wałkiem, po prostu sprzedający chce zachować konto dla siebie i wymyslił bajeczkę. Tak jak Seth i Kuleczka napisali. Konsola domowa albo nie działają.

Wczytywanie...

Poleć forum