1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry cyfrowe - FAQ

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez jeziorekk, Październik 17, 2014.

1. malinuki

malinuki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Czy gry zakupione cyfrowo w sklepie MS oraz te z kodów (np otrzymanych wraz z Konsolą) są przypisywane do konta czy konsoli? W przypadku wymiany konsoli w przyszłości będę posiadał gry czy idą ******* razem z konsolą? Logiczne jest oczywiście przypisanie do konta, ale kto wie co tam ten MS se wymyślił także pytam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Słownictwo kolego ... Zakupione gry są przypisane do profilu .

Wysłane z mojego HTC One max

ggrochu i malinuki lubią to.
  4. Tobah1990

Tobah1990 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z kupieniem gier z Rosyjskiego marketplace. Czy język da się zmienić na polski? Czy kartą kredytową polską można płacić w rublach? Czy będzie można grać nadal w te gry jeśli zaraz po kupnie zmieni się znowu region na Polski? Bo słyszałem ostatnio że coś się pozmieniało z prawem i teraz z każdej takiej kupionej rzeczy dodatkowo musi być odprowadzony podatek w Polsce i nie wiem jak to wygląda z kupnem na innym markecie

5. Czarny.Czarnecki

Czarny.Czarnecki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Praga, Warszawa, Poland
    witam mam pytanie na allegro z tego co czytałem mozna kupic taki profil z grami sprzedawca napisał ze trzeba sie zalogowac i zainstalowac gre na dysku poczym powiedział ze mozna taki profil usunać i gra bedzie sie normalnie uruchamiała dzisiaj kolega udostepnił mi swoj profil pobrałem gre fifa 15 poczym wylogowałem sie z jego konta i jak chciałem uruchomic gre wyskoczyło zebym przeszedł do sklepu w celu kupna gra jest w całości zainstalowana jak mam swoj profil aktywny i jego gra uruchamia sie normalnie czy jest sposob na to zebym grał na swojim profilu nie bedac jednoczesnie zalogowanym na jego

6. zenobiusz17

zenobiusz17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jedynie poprzez ustawienie jego profilu jako konsola domowa, wtedy jego profil nie musi być zalogowany i masz dostęp do gier. Tylko trzeba pamiętać, że zmiana konsoli domowej może być zrobiona co 4 miesiące (nie wiem ile razy można to zrobić). Myślę, że bardziej "zaznajomieni" z tematem dokładniej to wyjaśnią...

7. Czarny.Czarnecki

Czarny.Czarnecki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Praga, Warszawa, Poland
    mam pytanie czy jak bym kupił profil na allegro z gra to z tego co czytałem mozna dostac bana ale jezeli sciagne gre na swoj profil a tamten skasuje to mojemu profilowi tez grozi czy tylko tamtemu co kupiłem

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1113
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ściągniesz na swój profil

9. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    A tak na przyszłość żeby wszystko było klarowne

Patrzę stoi samochód wsiadam jadę się przejechać ale po czasie porzucam go gdzieś - Czy jestem bez winy?

Wysłane z mojego HTC One max

10. ernest33

ernest33 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    też mi się wydaje że nie uda ci się tego zrobić ...

Nie masz pomysłu na nową kuchnię? Znudziły Ci się Twoje stare meble? Sprawdź co można zrobić ze starych mebli, by pokazać je w nowym świetle! Wejdź http://meblujz.blog.pl/ i przekonaj się

Ostatnia edycja: Czerwiec 25, 2015
  11. malinuki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Z okazji dosyć spoko promocji na store xbox kupiłem pierwszy raz tam grę (Styx za 25zł) i w historii płatności kartą oprócz prawidłowej kwoty 25zł mam jeszcze jedną operację na 3zł. Czy jest to jakaś stała opłata jaką MS pobiera, czy jest to zawsze jakiś procent od wartości gry, czy jak? Co to jest?

12. AdWolf

AdWolf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łaziska Górne
    Kwota została pobrana jednorazowo w celu weryfikacji konta i karty. Zostanie prawdopodobnie zwrócona. Tak samo jest na PSN (SONY) oraz sklepie Google Play.

malinuki lubi to.
  13. malinuki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, dzięki. Może jest to przyczyną dlaczego nie mogłem parenaście minut później kupić kolejnej gry? Wyskakuje komunikat "Nie można zrealizować tego zakupu używając tej metody płatności. Spróbuj innego sposobu dokonania płatności."?

I nie chodzi tu raczej o limit karty bo tych na pewno nie przekroczyłem. Hmm spróbuję jutro :)

14. autobusik111

autobusik111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Panowie. Od jesieni mam Xboxa One. Od samego początku miałem zainstalowaną FIFA 15, oraz FM5. Potem gry zamawiałem na allegro opisywane wcześniej, zawsze z profilu sprzedawcy "4xboxone". Wszystko było super, gry zawsze ładnie śmigały. Ostatnio jednak bardzo żadko odpalałem konsolę, a gdy grałem to tylko w fifę. Dziś spróbowałem odpalić jedną z innych gier i tu wielkie zaskoczenie. Wyskakuje okienko mówiące, że ja tej gry nie mam, zebym włożył płytę, podłączył się do Xlive lub pobrał demo. Mam 9 gier z allegro, niektóre działają, przy większości jednak wyskakuje taki komunikat. Rozumiem, że po prostu już nadają się tylko do skasowania z dysku i nic z nimi już nie zrobię? A co z resztą, to kwestia czasu, aż je również zablokują?

15. pc90

pc90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od wczoraj tez tak mam z dwoma grami :/

16. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pisz do sprzedawcy i wyjaśniaj sprawę. Gorzej jak gry pochodziły z nielegalnego źródła lub zostały nabyte np. z wykorzystaniem fałszywych kart płatniczych. Wtedy nic nie zrobisz.

Zresztą teraz widzę, że ten użytkownik ma już zawieszone konto na allegro. No to wiesz wszystko.

17. autobusik111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odinstalowałem gry, o których napisałem, że przy ich odpalaniu wyskakuje taki komunikat, oraz 2 inne gry pochodzące z tego samego źródła. Te 2 przeniosły się do "do instalacji", a po reszcie już nie ma śladu.

18. DanPlut

DanPlut Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Próbowałeś logować konto w tle na którym były te gry?

19. krzysztof1988

krzysztof1988 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    no witam
    no panowie mam tak samo ,pewnie kupowali my od tego samego goscia bo konta gamsell i 4 xbox one to jedna osoba ,ja ostatnio chyba stracilem 3 gry gta v batka 4 premium i cod ,i tez chce wejść na grę i wyskakuje bład żeby włożyć płytę lub sprawdzić zakupione gry i jak wchodze na sklep to muszę niby za nie zapłacić ,ale lepsze to niż jakis ban konsoli .
    Co do problemu hasla mialem pozmieniane i obydwa emiala w tym chinski sa moje ,do tego odinstalowalem profil i na nowo i nic nie dało ,do tego pisałem z panią od microsoftu i ona mi powiedziałą żebym je kupił jeszcze raz bo kasa została zwrocona na konto karty kredytowej z której zostało zakupione.wiec odwołania nic nie da i chyba gry zostały stracone ,posiadam inne konto z assasynem jeszcze mi działa ale widze że się za to wzieli więc po kontach będzie. ale brałem to pod uwagę i niestety to się stąło. Chyba ze ktoś ma jakiś sposób to niech go podda

20. autobusik111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam 3 konta, które dostałem w ramach zakupów. Na 1 loguje się od razu, drugie wymagało hasła, które znalazłem w mailach od sprzedającego, a trzecie okazało się, że też, ale ma hasło zmienione i nie da się na nie zalogować. Tak jak pisałem wcześniej cześć gier po odinstalowaniu wyparowała, a teraz znowu się pojawiły, ale na ekranie startowym. W tej chwili instaluję FHorizon 2 i Far Cry 4, które zostały niby zablokowane. Nie wiem już o co chodzi, jak się pierwsza zainstaluje to dam znać czy coś się z.

21. krzysztof1988

krzysztof1988 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jak ci zmienili hasło to ja też tak miałem ,ale wbij na zabezpieczający adres emial i tam zmień hasło ,mi się tak udało odzyskać tu mi zmienił ale tamten zostawił ,aczkolwiek moja winna bo nie zmieniłem haseł w obydwu na początku ,co do logowania w tel próbowałem i nie działa ,ale mam też inne konto ale tylko z jedną grą i one narazie działa dobrze

Wczytywanie...

Poleć forum