1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry cyfrowe przestały dzialac

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez jakris77, Styczeń 22, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. jakris77

jakris77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    witam kupiłem xbox one miesięczną i mam problem bo miałem duzo gier i wszystkie przestały działac
    otóż koles od którego kupiłem xo znowu sobie kupił xo i pobrał gry które miał w histori pobierania,i w tym momecie u mnie mina mi opadła nic nie działa
    czy jest opcja jakos sie dogadac żeby gry działały na obu konsolach ,koleś chce mi zwrócic 150zł a wartos gier była jakies 2000zł więc ja jestem nie zadowolony i nie wiem jak postapic.
    dodam równiez ze zaczynałem pobierac gta 5 i mam je w histori (reszta zgineła)czy jak pobiore to będzie działac czy potrzebuje jego profilu

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Potrzebujesz jego profilu a on po prostu zmienił hasło i dlatego pewnie nie mozesz wbić na te gry. Powiedz mu,że ma ci dać hasło a ty ustaw jako konto domowe i tyle. Jednak finał tego będzie taki,że znajac takich sprzedawców to nie da Ci nawet tego 150 zł i zostaniesz z pustą konsolą ...

4. jakris77

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    kupił je legalnie mówi mi że nie wiedział że sie tak stanie ,dopiero jak sie zalogowałem na xbox live wszystko sie spaliło ale dzięki za odpowiedz

5. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    No ale co z tego że je. Kupil legalnie ?? Zmienił sobie haslo i tyle poproś o nowe hasło i wytłumacz ze ono będzie ci tylko potrzebne konto żeby gry mieć

Wysłane z mojego HTC One max

6. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kupowałeś to przez jakiś serwis żebyś mógł się do kogoś odwołać?

7. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niestety coraz częstsza praktyka nieuczciwych sprzedawców. Dlatego przy zakupie należy żądać pełnych danych konta, łącznie z mailem zabezpieczającym i zmienić hasło na swoje zaraz po zakupie. Inaczej nie ma sensu kupować z czyimś profilem i grami.

8. jakris77

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    allegro tylko komentarz już dawno wystawiłem pozytyw
    prosze zamknąc temat lub zostawic dla innych dla przestrogi
    dziekuje wszystkim udzielającym sie w temacie

9. miloslupsk

miloslupsk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jakris kupił konsolę ode mnie.

Po PIERWSZE - jestem uczciwy i faktycznie nie pomyślałem o tym, że jak ponownie kupię XO i zaloguję się na profil, który mam od lat to koledze zginą gry.

Po DRUGIE - jakris kupił ode mnie konsolę bez profilu ! Ja swoje konto usunąłem ale nie gry, które zostały na dysku konsoli. Dodatkowo w sprzedawanym zestawie były także gry pudełkowe, które ma lub miał ( nie moja sprawa ).

Po TRZECIE - Żadna z tych gier nie była kupiona na profilu z allegro tylko zostały legalnie nabyte cyfrowo ze STORA MS i przypisane do mojego profilu.

Po CZWARTE - Wczoraj wysłałem koledze przelew w umówionej kwocie w ramach rekompensaty.

Po PIĄTE - gry, które zostawiłem na sprzedawanej konsoli, były bonusowym dodatkiem i na aukcji większość z tych tytułów nawet nie była wymieniona gdyż za priorytet uznałem wymienić tytuły w wersji pudełkowej.

Kolejnym razem zanim obrzucicie kogoś błotem, snując cierpkie domysły zastanówcie się dwa razy i starajcie się nie mierzyć wszystkich własną miarą ! Nie każdy w tym kraju jest kłamcą i oszustem. Poza tym passów nie dam bo konto jest moje i teksty typu "gość musi Ci dać hasło" nie jest w tej sytuacji aktualne.

PS:

Jakris -Zaproponowałem rozwiązanie i się z niego wywiązuję w trybie natychmiastowym a Ty smarujesz mnie na forum i sugerujesz innym,że Cię oszukałem oraz przestrzegasz ludzi przede mną ? Czegoś nie rozumiem - chyba,że chodziło Ci o to aby uświadomić innych, że takie sytuacje mogą wystąpić jak kupuje się konsolę z grami na dysku - to wtedy ok.

Uważasz mnie za oszusta a wczoraj pisałeś smsa, że przyślesz mi swoją konsolę abym się na niej zalogował, po czym mam Ci ją odesłać. Zatem młyn jest o gry w wersji cyfrowej a o konsolę się nie boisz ? Jako oszust i kłamca mógłbym Ci jej przecież nie odesłać ? Mimo to taki pomysł miałeś. Dlaczego? Ponieważ doskonale wiesz, że poczułem się w pewnym sensie winny i jako normalny użytkownik oraz człowiek chciałem w jakiś sposób "odpokutować" mój nieświadomy błąd. Mam nadzieję, że w tym przypadku nie możesz mi nic zarzucić i potwierdzisz publicznie, że wywiązałem się z umowy, którą razem w tym celu ustaliliśmy.

Pozdrawiam

Ostatnia edycja: Styczeń 23, 2015
    radkor i grzesiuzz lubią to.
  10. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to kolego skoro nie jestes oszustem to nastepnym razem poczytaj jak dzialaja profile na XO i nie opisuj aukcji ze dodajesz gry do konsoli co jest nieprawda, i naprawde dziwne dla mnie jest ze sprzedajesz XO i po tygodniu kupujesz na nowo

11. zibi_07

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Podaj proszę link do aukcji. Pewnie jej treść wyjaśni wszystkie wątpliwości i "oczyści" klimat.

12. miloslupsk

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Po tygodniu ? Po jakim tygodniu ? Po ponad miesiącu tak dla ścisłości Sherlocku :). Poza tym nie widzę w tym nic dziwnego. Pod namową znajomego kupiłem ps4 ale mi nie podpasowało. Sprzedałem i wróciłem do xone. Poza tym nie muszę się przed Tobą tłumaczyć bo za chwilę będziesz chciał mnie rozliczyć z mojej sytuacji finansowo-ekonomicznej jeżeli będziemy brnąć dalej w temat. Kończę więc tą dziwną dywagację. Już nie czuję się winny zaistniałego problemu. Przeprosiłem Jakrisa i się dogadaliśmy. Tak czy inaczej - wywiązałem się z tego co ustaliliśmy i nie będę dalej w temat się zagłębiał ani zmuszał nikogo by cokolwiek kolejny raz ode mnie kupywał a każdy niech uważa na temat zaistniałej sytuacji co chce. Popełniłem nieświadomy błąd ale to nie powód by zaraz robić mi publiczny rachunek sumienia kiedy i tak większość z Was wydała już wyrok - Winny ;)

radkor i grzesiuzz lubią to.
  13. zibi_07

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ponawiam prośbę o link do aukcji. NIKT nie będzie miał wtedy wątpliwości co do Twojej uczciwości.

14. jakris77

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    uwaga prosze o zamknięcie tematu zostałem zrekompensowany przez użytkownika miloslupsk
    potwierdzam nie jest oszustem i zrobił to nie świadom sam osobiscie myslałem że gry zostana
    a co do aukcji nie było mowy o profilu tylko kilka gier cyfrowych (częsc tytułów podana )gdzie faktycznie miloslups zapłacił więcej za gry niż za konsole

poza tym gdyby nasz użytkownik byłby nieuczciwy miał by mnie gdzies ,kase przelał i dodatkowo kupił mi gre
    te nieporozumienie zakończone
    i co do słów oszust to powiem że nie jestem na forum żeby sie użalac nad sobą

przecież w moim poscie jasno i wyraznie zadałem dwa pytania
    1 czy jest opcja jakos sie dogadac żeby gry działały na obu konsolach ??????
    2 dodam równiez ze zaczynałem pobierac gta 5 i mam je w histori (reszta zgineła)czy jak pobiore to będzie działac czy potrzebuje jego profilu ?????????????

więc starajmy sobie pomagac odpowiedziami na pytania a nie szukac winnych całych sytuacji

prosze zamknąc temat i brawa dla uzytkownika miloslupsk iż sam znalazł temat i sie tu udzielił bo nie kazdy by miał odwage sie przyznac a co mowa rekompensata po 35 dniach pozdrawiam wszystkich

15. miloslupsk

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cieszę się iż udało nam się wspólnie doprowadzić sprawę do końca.

Jak widać - barman - forumowy Sherlocku, tym razem pomyliłeś się w swej ocenie więc kolejny raz sugeruję Tobie abyś nie mierzył każdego własną miarą.

16. wampir1988

wampir1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Libiąż
    Jakris77 spróbuj pobrać to gta wtedy się wyjaśni czy będzie działać na twoim profilu chyba że wywali od razu błąd przed pobieraniem bo tak też może być ponieważ gra nie była przypisana do twojego profilu xbl. Gratuluję że udało Wam się dogadać oby więcej takich ludzi było którzy normalną rozmową doprowadzają sprawę do końca. Miałem podobny przypadek ostatnio i gość najpierw mnie zbluzgał a później dopiero zaczął rozmawiać jak człowiek gdy chciałem zwrócić cześć kasy ale na podstawie rachunku z serwisu. Sprawa zakończyła się szybko gdyż żadnego rachunku nie otrzymałem i wyszło na to że chciał mnie naciągnąć.

tapnięte eS Czwórką

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum