1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Gry Cyfrowe XBOX ONE i XBOX 360

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez karball, Listopad 22, 2015.

1. karball

karball Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jak pewnie wiecie gry na xboxa nigdy nie były tanie, w premierę cena nigdy nie wynosiła mniej niż 200 zł

ALE jest na to sposób, kupowanie gier na koncie xbox live, już tłumaczę o co chodzi.

Kupujesz ode mnie grę, dostajesz login i hasło do konta na którym znajduje się gra/gry za które u mnie zapłaciłeś, gry te możesz używać na każdym ze swoich profilów na SWOIM XBOXIE, możesz też użyczyć koledze tego samego konta tak aby grał z przelogowaniem bo tylko Ty będziesz mógł przypisać sobie ''HOME'' do swojego xboxa.

Allegro: http://allegro.pl/fallout-4-xbox-one-cyfrowa-i5803747575.html

Do sprzedania profile z grami na konsole xbox 360 jak i na xbox one.

Na profilach dla konsoli xbox 360 są licencje
    Na profilach dla konsoli xbox one jest opcja moja domowa konsola.

UWAGA
    DO KONT DLA XBOX ONE DODAJE MAILE ZABEZPIECZAJĄCE CZYLI MOŻESZ ZMIENIĆ SOBIE HASŁO, E-MAIL ITP. TYLKO UŻYTKOWNICY XBOXFORUM.PL TAKIE COS DOSTAJĄ ! ;)

Gry jakie posiadam :

Xbox one:
    FALLOUT 4 PL(napisy) 104,99 ZŁ
    FIFA 16 PL 99,99 ZŁ
    FORZA MOTORSPORT 6 PL 99.99 ZŁ
    NEED FOR SPEED 2015 PL (NAPISY) 114,99 ZŁ
    COD: Black ops 3 PL (NAPISY) 114,99 zł

Xbox 360:
    GTA V PL 49 ZŁ
    Minecraft xbox 360 edition ENG 49 ZŁ

Profil po zakupie należy już TYLKO DO CIEBIE, możesz zmienić jego dane zabezpieczające tak abyś miał pewność że jest to TYLKO I WYŁĄCZNIE TWOJE. :)

Większość aukcji wystawione mam na Allegro czy olx tak aby żeby kupujący miał 100 % ochronę.

Jeżeli interesują Cię inne gry napisz, jest wysokie prawdopodobieństwo że je mamy, poprostu zapytaj, kto pyta nie błądzi ;)

Na allegro ceny zawyżone z powodu prowizji itp. dla użytkowników forum ceny nawet 10 % mniejsze :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=5803747575

Kontakt tutaj w komentarzach, emailu : qzuhhhhd@gmail.com lub nr. tel 690 864 200, NIE ODPOWIADAM NA SMS'Y, chyba że imessege.

PROSZE NIE PISAĆ ŻE TO NIELEGALNE, NIE SŁUSZNE, ŻE PRÓBUJE OSZUKAĆ ITP, JAKBY TAK BYŁO TO NIE BYŁOBY MOŻLIWOŚCI ŻADNEGO KONTAKTU DO MNIE.

GT NA XBOX LIVE: Karball

Ostatnia edycja: Listopad 24, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Gry na kontach są kupione z dziabanych kart kredytowych albo z wycofanych transakcji (chargeback) ;) Gierka za 1/3 normalnej ceny, no stary proszę Cię to samo mówi za siebie i Ty piszesz ze to jest z legalnego źródła... Zwykłe pranie brudnej kasy... (Daje Wam gry z lewizny a w zamian kosi legalne siano) Nie chodzi mi o to że mnie to boli że zarabiasz... Sobie zarabiaj ale informuj ludzi co kupują a nie robisz ich w wała że to legalne jest....
    Nie zdziwcie się że po zakończeniu roku rozliczeniowego M$ zabierze Wam te gry z konta a zbliża się Nowy Rok, ostatnio taka akcja miała miejsce w Lutym tego roku za gry kupione na lewo w 2014 r.
    I tu nie pisz że to jest legalne bo nie jest. UWAGA KUPUJECIE NA WŁASNE RYZYKO!!!

4. karball

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Koleś, sam gram tak od 2013 Roku i tylko zyskuje, mam nowe gry za pół darmo i do tej pory nic nie znikneło a zapełniła mi się tylko moja cyfrowa biblioteczka gier ;)

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    W fallouta 4
    FORZA MOTORSPORT 6 PL 99.99 ZŁ
    COD: Black ops 3 PL (NAPISY) 114,99 zł
    grasz od 2013r ?
    No brawo ;)
    Tu nie pisz jak to działa bo ja wiem jak działają te konta, zobaczymy jak te telefony bedą działać jak zaczną w przyszłym roku za te gry co wymieniłem wyżej wycofywać licencje z kont.

kuleczka91 lubi to.
  6. karball

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Na jaki okres czasu dajesz gwarancje, że gry będą działały?

8. karball

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rok

9. kotw

kotw Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zachodniopomorskie
    W jakiej cenie masz Just Cause 3 ?

10. dolo

dolo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    zabrze
    Jak by to bylo legalne konto to gra by miala dozywotnia gwarancje a nie tylko rok

kuleczka91 lubi to.
  11. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dlatego taka cena. Chcesz to ryzykuj. Nie chcesz to nie kupujesz.

Wczytywanie...

Poleć forum