1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry Cyfrowe z Allegro

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MatziPL, Lipiec 23, 2014.

1. MatziPL

MatziPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Siemanko ! :) Mam pytanie odnośnie kupowanie gier cyfrowych na Allegro, czy są za to bany ? Komentarze mają pozytywne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mozesz dostac bana, bo gry sa kupywane ze skradzionych kart bankomatowych, nigdy nie masz 100% pewnosci ze bana nie dostaniesz.

4. MatziPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    A Ban jest na całą konsolę czy na Profil ?

5. joix1

joix1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia, Poland
    up Nie dostaniesz żadnego bana śmiało możesz kupować jak kupuje już od jakiegoś czasu i żadnego bana nie dostałem po za tym gdzieś tu na forum jest napisane ze MS zaprzestał już banowania za takie rzeczy ogólnie działa to na zasadzie ze kolega daje ci haslo i meila do swojego konta i pobierasz se licencje następnie pobierasz grę z jego konta Ale i tu małe halo bo dużo osób o tym nie wie Gre jak skasujesz to już jej nie masz drugi raz z XBL nie ściągniesz. Ja tak nawet robiłem z moim kolega jak przeszedl gre i mu sie znudziła dal mi haslo i meila pobralem gre i licence do niej i se gram to jest w pelni legalne bo gra nie jest twoja na zawsze skasujesz wysypie ci sie dysk zmienisz konsole masz po grze ale moim zdaniem się opłaca

6. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Up: Zawsze jakas szansa na dostanie bana jest i nie pisz komus ze bana nie dostanie, bo pozniej jak dostanie tego bana to bedzie miec pretensje do ciebie.

Ja tak gier nie kupuje, bo jednak jest to ryzyko ze bana sie dostanie.

Czemu po skasowaniu gry z dysku nie mam mozliwosci juz jej pobrania?? Jezeli mam przeniesiona licencje na swoj profil.

1 osoba to lubi.
  7. MatziPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    A nawet jak by sie wykasowalo swoj profil z tymi grami i sformatowal dysk i zrobil inny profil bez gier dostaloby sie bana ?

8. joix1

joix1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia, Poland
    Up: Zawsze jakas szansa na dostanie bana jest i nie pisz komus ze bana nie dostanie, bo pozniej jak dostanie tego bana to bedzie miec pretensje do ciebie.

Ja tak gier nie kupuje, bo jednak jest to ryzyko ze bana sie dostanie.

Czemu po skasowaniu gry z dysku nie mam mozliwosci juz jej pobrania?? Jezeli mam przeniesiona licencje na swoj profil.

Skoro nigdy nie pobierales tak gier to po co sie tu wypowiadasz i do tego bez sensu ja tak gry pobieram od roku bez problemu a nie będziesz mógł pobierać gier z XBL bo gry sa przypisane do konsoli a nie do konta.

9. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Historię pobranych gier masz zapisaną na profilu z którego pobierasz grę a nie na konsoli w takim przypadku trzeba tylko z przypisanym kontem/profilem do danej gry pobrać ponownie tą grę czy kupiona w normalny sposób czy taniej z allegro tak samo się to odbywa , sama licencja daje możliwość odpalenia na innej konsoli lub tej samej jak już się pobierze tą grę na konsole przy użyciu INNYCH profili a nie tylko jednego z którym jest gra zakupiona, kupuję na XO gry z allegro brak banów w komentarzach nikt jak dotąd nie skarży się (XO) same pozytywy więc banów nie ma co nie oznacza że kiedyś coś z tego się nie urodzi,myślę że jest bezpiecznie w ok 90% , robiłem transfer zakupionych normalnie w promocji z goldem gier (nie tych comiesiecznych tylko tych ze zniżką) na x360 na konsolę slim moją i dałem login hasło bratu w Niemczech (inne ip niemieckie) pobrał bez problemu wbił licencję i gra online) ja tak samo na swojej konsoli gram w to samo , gdy ja loguję się na swój profil pojawia się komunikat ze ktoś logował sie ostatnio na twój profil na innej konsoli (tylko informacja)

zobacz najpierw tu
    Tanie Granie czyli jak kupować gry na Xbox Live w kilka osób ? PORADNIK - YouTube

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum