1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry Cyfrowe

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xadieusz, Październik 6, 2016.

1. xadieusz

xadieusz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Witajcie, dziś byłem w sklepie RTVAGD i oglądałem sobie Gry w pewnym momencie przyszło 3 starszych gości po chyba fife ale nie ważne, przypadkiem usłyszałem jak rozmawiali o grach kupionych ze sklepu Xbox cyfrowe, podobno xbox ma wprowadzić możliwość wymieniania lub sprzedaży zakupionych gier cyfrowo i tu pytanie czy to prawda czy tylko tak sobie gadali

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kiedyś coś tam było, ale ucichło to, bo to było bodajże odsprzedawanie gry do MS za jakiś tam % zniżek na inną grę, którą chcesz czy coś w tym rodzaju. Ogólnie to sam możesz założyć profil pod daną grę, wbić kod i jak ograsz to możesz sprzedać całe konto, albo bawić się w wypożyczenie komuś konta w zamian za coś tam.

4. xadieusz

xadieusz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    No dzięki, ale już chyba wole kupić dla siebie i mieć nadzieje że przyszłe generacje xboxa też będą miały wsteczną kompatybilność i kiedyś w nie jeszcze zagram.

Wczytywanie...

Poleć forum