1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry Disneya czy może Skylanders ??

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Joanna123, Październik 21, 2015.

1. Joanna123

Joanna123 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam,

Którą serię gier bardziej polecacie ? Słyszłam już różne opinie jedni mówią Disney inni Skylander...
    Może jedyna różnica jest w tym, że wybieramy gry, których bajki/ filmy bardziej nas interesują ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi ;D

Załączniki:

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z tego co widzę nikt nie ma ochoty Ci odpowiadać na te pytanie, podejrzewam, że olali sprawę jak Ci podali wiele ciekawych pełnych tytułów gier we wcześniejszym temacie dla dzieciaka, a i tak wybrałaś grę która nawet połowy nie oferuje. Na prawdę lubisz wydawać kasę na 1/3 gry zamiast kupić jakąś grę, która oferuje Ci całą grę bez dokupywania zbędnych figurek? Dla mnie to się mija z celem, bo nie dość że wydajesz średnio ok 250zł to dostajesz kawałek gry, gdy możesz kupić za taką kwotę kilka pełnych gier dla syna :)

mrok lubi to.
  4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie, że olewają ale pewnie mało kto w to "coś grał" bo to taka studnia bez dna. Gra + figurki - nie mały wydatek..

Osobiście odpuściłbym sobie te gry chyba, że masz dostęp do tanich figurek itp.. I raczej kupiłbym coś z serii lego.

5. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie znam w ogóle tych gier z figurkami.
    Ale jak się zastanawiasz, to do listy dorzucę ci LEGO Dimensions.
    Wysłano z Lumia 920

6. Joanna123

Joanna123 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dziękuję za odpowiedz. Tak jak wspomniałam wcześniej nie ja kupuje te gry lecz moja mama. A jeżeli chodzi o chłopca to niestety nie mój syn. Jest to syn mojej kuzynki, który ma pełno zwykłych gier. Mama chciała kupić coś innego. Dlatego wyszłam z takim pytaniem. Jak wiadomo nie łatwo przemówić starszej osobie, że coś innego może być lepsze skoro już coś sobie upodobała. Jeżeli chodziło by tutaj o moje pieniądze to pewnie bym się z 3 razy zastanowiła przed zakupem. Ale nie moje pieniądze i nie mój portfel ;) Więc mogę ewentualnie pomóc jakąś radą. Ale powiem, że radość dziecka była ogromna po otrzymaniu gry.

Pozdrawiam

Szczerze dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Na pewno skorzystam z Waszych rad, gdy sama będą kupowała gry dla dziecka. Na razie kupuję tylko dla męża ;), który jest zafascynowany fifą ;D Więc co roku nowa wersja ;)

Oooo dziękuję bardzo za fajną podpowiedz ;) Szczerze to nie widziałam jeszcze tej gry, może dlatego że usłyszałam o tamtych 2 i na nich się wzorowałam. Muszę o niej poczytać ! Dzięki wielkie !

Ostatnio edytowane przez moderatora: Październik 27, 2015
    kuleczka91 lubi to.
  7. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    No to ja Ci napisze tak. Mam Disney Infinity 2.0 i jestem rozczarowany. Jako podstawkę dostajesz 3 figurki superbohaterów i jedną misję. Jest ona niemała, to fakt, poza tym w mieście także jest wiele do zrobienia, ale nie zmienia to faktu, że za naprawde sporą kasę dostajesz okrojoną grę (takie większe demo) i 3 bohaterów. Resztę musisz dokupić jeśli chcesz grać, a wierz mi one nie schodzą z ceny, a wręcz drożeją. Pograłem z moimi dziewczynami może 2-3 godziny. Jedyną frajdę miały z tworzenia własnych poziomów, ale tez niezbyt długo.

Temat na czasie, gdyż niedawno pojawiła się gra Lego Dimensions. Kolejny skok na kasę! Ta sama śpiewka. W PL widziałem za 500zł, w UK kosztuje ponad 80 funa. 80 funtów! Ja za 3 preordery (Fallout 4, Halo 5 i Battlefron płaciłem 90 funtów!) 3 topowe, pełne gry kontra jedna okrojona do granic możliwości.

A co ciekawe za darmo na Xbox Live można było mieć Rayman Origins, przy której to moje dziewczyny spędziły już kilkadziesiąt godzin. Wykupując sobie EA Access mamy między innymi dostęp do Plants vs Zombies, w które to moje dziewczyny zagrywają się do nieprzytomności (zresztą przyznam się, że czesto sam się przyłączam do zabawy). Dziś kupiłem świetną platformówkę Max: The Curse of Brotherhood za 2 funty. Tak więc nie trzeba wiele zainwestować by się dobrze bawić przy konsoli.

kuleczka91 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum