1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry dla 2 osób

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bobobo22, Maj 7, 2011.

1. bobobo22

bobobo22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znacie może jakieś gry dla 2 osób w trybie co-op ? bi znudziło mi się już bicie kumpli w bijatyczkach :p i pogralibyśmy sobie w jakieś przygody :D Dodam że nie chodzi mi tu o jakieś szczelanki bo nie lubie podzielonego ekranu, natomiast podobają nam się klimaty fantasy, czary, smoki, mieczę i takie tam... :) chodzi o coś jak w fable... tam włąsnie można było biegać w 2 osoby. Z góry dzięki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
  4. Dimol

Dimol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tychy
    W Fable III można grać we dwóch :p

5. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Trudno doradzić jeżeli nie podobają Ci się strzelanki... Ja z kolegą tylko w strzelanki bawimy się ew. trochę bicia się w Naruto albo wyścigi. Na twoim miejscu bym się przekonał do podzielonego ekranu, chyba że stać Cię na 2 konsole :D
    Jedyne co pasuje do twoich upodobań to Fable i seria Lego. Co do lego to jest świetna gierka ale nie do pogrania z kumplem, prędzej to z jakąś koleżanką itd. Weź pod uwagę też świetne gry na podzielony ekran np. Gears of War, Halo Reach, Blur.

6. Skillah

Skillah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Moja luba nie chce grac w lego woli call of duty;)

Wczytywanie...

Poleć forum