1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry dla 8 i 11 latek czasem 2 pady

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez bartek6949, Grudzień 13, 2013.

1. bartek6949

bartek6949 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szukam jakiś fajnych gier dla kuzynów i nie wiem co im mogło by się podobać, gry najlepiej aby były po polsku. Z gier które już mają to fifa lego batman lego star wars, coś może z lego ale nie wiem co polecacie, może jakię arcade fajne, ale na płycie bo nie mają dysku, jakieś wyścigi typu mario ale na xboxa. Mogą też być gry na jednego gracza ale chciał bym aby kilka też było aby mogli pograć razem.
    Można może dostać super meet boy na płycie, bo widziałem, że mu się podobał jak u mnie grał.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Rayman Legends na pewno !

1 osoba to lubi.
  4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Forza 4

5. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kangurek kao, bardzo dobra gra tylko trudno dostępna i chyba tylko 2 była na Xbox, coś z crash bandikot tez byś znalazł.

6. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Forza 4 , batman itp Ja na komunie dostałem ps2 i gta san andreas :D

7. fox3331

fox3331 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Sega all star racing chyba tak to sie nazywa. Dodatkowo jesli mlodzi juz sie zaznajomili z saga dragon ball to raging blast 1 2 sa wporzadku moj mlodszy brat 9 -10 lat odblokowal wszystkie postacie. Cos z disneya i gry oparte na bajkach, shrek auta itp.

Wczytywanie...

Poleć forum