1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry dla dzieci emulator.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Varn, Styczeń 12, 2011.

1. Varn

Varn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin/Cork
    Hej.
    Moje dzieci dostały pod choinkę używanego Xboxa 360 przerobionego oraz parę gier dla starszych graczy. W ustawieniach mam napisane: D:2.0.9199.0 - K:2.0.9199.0 (BK:2.0.1888.0)(E:0). A teraz pytanie jak na tym sprzęcie odpalić jakiś emulator starych gier z innych konsol (np. Mame, SNES) żeby dzieci mogły zagrać w coś jak Mario czy inne platformówki. Fajnie było by żeby chodziły z dysku twardego. Czy jest taka możliwość? Starałem się coś zrozumieć czytając forum ale jest tyle wersji systemów, updatów, dashów, że zamiast połapać się w tym to czuję się jeszcze bardziej pogubiony.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ma takiej możliwości, twoja konsola nie jest podatna na jtag.

4. Varn

Varn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin/Cork
    Hej. Dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że pozostaje mi tylko granie w gry wypalone na dvd (tzw. kopie)? W związku z tym, że napęd dvd jest przerobiony to czy będą bez problemu działać gry-orginalne? Czy do tej konsoli można podłączyć kinetic mimo, że napęd dvd jest przerobiony? Pytania nasuwają mi się po tym jak przeczytalem, że w grach są zawarte updaty systemu (czy to prawda?) a nie chciałbym stracić możliwości odpalania tzw kopi gier.

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Update dasha nie ma z przerobka nis wspolnego, wiec mozna smialo aktualizowac. Gry z kinect beda dzialac, zarowno oryginaly jak i kopie. Pozostaje tylko kwestia jaka wersja przerobki jest wgrana, bo od tego zalezy czy nalezy gry patchowac i czy beda dzialac te najnowsze jak NFS.

Wczytywanie...

Poleć forum