Gry dla mamy, może taty

maciek1027

Użytkownik
Użytkownik
Siema, dałem dzisiaj mamie pograć na x'ie i chyba ją wciągnęło:D Spodobało się jej demo forza motorsport 3 , arcade - " przestawianie diamencików" (jedyna full) i to strzelanie klockami(demo, warto kupić full?).
Ona marzy o Małyszu, ale raczej tego nie ma??
Myślałem coś o serii Lego.
Może coś przygodowego, Fable?? osobiście nie grałem więc nie wiem jak z tym jest...
Pograła Burnout Paradise, ale coś nie podeszło, za szybka akcja.
Ma trudności z opanowaniem pada(grzybka)...
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Z mojego wieloletniego doświadczenia wiem, że uczenie rodziny obsługi nowych technologii kończy się walką kto ma grać :D

Dla taty to obowiązkowo gry z serii Rapala, moj pogrywal sobie tez w burnouta.
Co do mamy nie wiem, zależy jaka jest :D
 

Stan

Użytkownik
Użytkownik
zależy kto co lubi.
Mój ojciec ma 52 lata i gra w całą serie Call of Duty i Battlefielda. Z mamą gorzej ona woli takie "kuleczkowo-diamencikowe" gry. I tylko chwile pograła na xie ale ojciec to normalka .
 

Ado o

Użytkownik
Użytkownik
Cóż...jakby nie było to Twoja mama jak i większość mam w naszym kraju i w sumie na całym świecie to gracze casualowi (pozdrawiam hardcorowe mamy, jeżeli jakieś są ;)) więc oczywistym jest że trzeba iść w tym kierunku. Gier casualowych nie brakuje, najwięcej można znaleźć ich na XBL Arcade, ponieważ gry Arcade to zazwyczaj mało skomplikowane, niezobowiązujące gierki, w które można pograć od czasu do czasu.
Zresztą kiedyś był chyba podobny wątek na forum.
 

Kondziu360

Użytkownik
Użytkownik
Moja mama nigdy pada od Xa w ręke nie wzieła, tata grał trochę w Colin McRae : Dirt 2. Z jednej strony - szkoda. Ale z drugiej... Po co mi kolejka do xa? Wystaczy do kompa...
 

Kosa77

Użytkownik
Użytkownik
Moich rodziców wciągneło Fight Night Round 4. Proste sterowanie(nawalnie gałką) i taka mini rywalizacja chyba ich wciagneła.
 

Szolder

Użytkownik
Użytkownik
mój staruszek w CoD pogrywa czasem :p a jak wpadnie wujek to w fife pykają :p
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mojej mamie podoba się; Pac-MAN i Ms. Pac-MAN :)

A tacie; GTA IV i NFS Undercover :)
 

cyc89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mój ojciec ostro pogrywa w nba 2k10. Żałuję, że mu pokazałem tą grę bo teraz nie mogę się dopchać do konsoli :p
 

Sebaaaaa310

Użytkownik
Użytkownik
mój gra w BBC2
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Ona marzy o Małyszu, ale raczej tego nie ma??
Vancouver 2010 moze ?
 

Zozol

Banned
Mój lubi Fifę i Metal Slux
 

maciek1027

Użytkownik
Użytkownik
dzięki za pomoc, chyba kupię
NBA Live 10
FORZA MOTORSPORT 3
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
dzięki za pomoc, chyba kupię
NBA Live 10
FORZA MOTORSPORT 3
2K10 jest lepsze.
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Forza motorsport 3 pewnie tacie sie spodoba ;) Ja sam gram z tata na split screen :D a dla mamy moze sims? :p
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Mój tato, przeszedł wszystkie wersje Medal Of Honor na PSX i PS2. A właśnie pyka sobie w Black'a. Już zaciera rączki na BFBC2 :).

Mama? Grała kiedyś w Bunny Bugs, Crashe i Spider Mana na PSX.


Gry dla rodziców? Zależy kto co lubi.

Tato - wojenne
Mama - logiczne, zręcznościowe (proste).

Tak wg. mnie.
 

BFP

Użytkownik
Użytkownik
Myślę że rodzica trzeba potraktować jako normalnego gracza. Każdy ma własne preferencje ;D Jeden tato będzie lubił pokopać w wirtualną piłkę, a inny będzie wolał postrzelać do nazistowskich oddziałów wroga :D. Podobnie z mamami, jednej przypadną do gustu arcade'ówki a inna będzie wolała postrzelać do zombiaków. Najlepiej skonsultować to z nimi, a jeszcze lepiej to trzymać ich z dala od konsoli ;D Pozwoli to uniknąć zbędnych kłótni o PAD'a :D
 

aaa_zzz

Użytkownik
Użytkownik
LIPS zdecydowanie dla rodziny ;) dla taty: modern warfare 2;)
 

maciek1027

Użytkownik
Użytkownik
2K10 jest lepsze.
2k10 jest dla hardkorowców;p a ja, jak i mama jesteśmy zieloni jeśli chodzi o koszykówkę:p
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Dla ojca:
Forza Motrosport 3 lub Colin McRae Dirt 2
Dla mamy:
gry arcade
 

Do góry Bottom