1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry do 100 zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TheGraac, Lipiec 20, 2012.

1. TheGraac

TheGraac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    Witam ! Mam xboxa 360 i tylko jedną grę - skate. Nudzi mnie to i mam zamiar kupić sobie grę bądź dwie gry. Mam parę opcji do wybrania lecz nie wiem którą. Chciał bym abyście mi w tym pomogli. Będę miał na dniach 100 zł.
    Opcja 1: Kupić Forzę motorsport 4 (tu musiałbym dokładać z 30-40 zł gdybym brał nieużywkę)
    Opcja 2: Kupić Forzę motorsport 3 (nową) lub NFS SHIFT (nowe) i Halo: Reach (nowe)
    Opcja 3: Kupić NFS SHIFT (nowe) lub Forzę Motorsport 3 (nową) i Crysis'a 2. (używkę)
    Opcja 4: Kupić Gears of War 3 (nówkę)
    Dodam że chcialbym aby kariera (lub kampania) była jak najdłuższa, bo nie mogę podłączyć neta do konsoli i będę grał wyłącznie na singlu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja bym wybrał Forze 4 lub Forze 3 + Crysis 2.

1 osoba to lubi.
  4. baczek87

baczek87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zabrze
    ja za 100 kupilem ostatnio Gears of War, GoW 2 i Deus Ex. Gry swietne, zwlaszcza Deus Ex ;)

1 osoba to lubi.
  5. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Bierz Forzę 3 i Halo:Reach. W wyścigi można grać i grać, a Halo to klasa sama w sobie, kampania też jest długa - i w obu tych grach można pograć z kimś na splicie :)

1 osoba to lubi.
  6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bierz Forze Motorsport 4 jest to najlepsza gra wyścigowa na xboxa 360, przejechanie wszystkich wyścigów do parędziesiąt godzin grania :) Polecam

Poleć forum