1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Gry do podziału :) Zawsze to taniej

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez gregoryfx, Listopad 29, 2015.

1. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Witam, szukam zaufanej osoby ze stażem na forum z którą to będziemy kupować grę na spółę :) Po prostu cenę gry z marketplace, (bo tam oczywiście będą kupowane) dzielimy na pół. Ja np. ustawiam u siebie konsole domową, a druga osoba loguje się na profil.

Jest to dużo lepsze rozwiązanie, niż kupowanie tych kont, sam się nadziałem - straciłem tylko kasę, bo prędzej czy później gra przestaje działać. Tutaj szukam po prostu zaufanej osoby, aby gra wyszła taniej, a każdy będzie zadowolony i wiadomo że nasz wspólny profil z grami działać będzie zawsze.

Aktualnie z nowych fajnych gier już kupiłem, ale jestem chętny kupić m.in.

Wiedźmina 3 - z promocji Black Fraiday
    Far Cry 4 Complete Edition - z promocji Black Fraiday
    Rainbow Six
    Call of Duty: Balck Ops III

p.s Szukam osoby na dłuższą metę, wiecie o co mi chodzi? Tak aby już wspólnie przez dłuższy czas współpracować, a nie szukać co chwile nowej osoby i na "robić" profili nie wiadomo ile... :)

Jeżeli ktoś jest chętny to zapraszam.

Ostatnia edycja: Listopad 30, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. buczo

buczo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam ja jestem, odezwij się na pw.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1255
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A nie byłbyś chętny na Wolfenstein bundle ? Tylko ja bym wolał grać na własnym profilu a nie wiem czy się tak da bo widzę że ty też wolisz grać na własnym.

5. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Wolfenstein Bundle, kupiłem wcześniej niestety. Profil będzie i tak nowy, a Ty i ja będziemy grać na swoich profilach. Po prostu logujesz się na nowy profil gdzie są gry zakupione na spółe i on sobie działa w tle a ty grasz na swoim profilu. Gdzie wszystko działa tak jak byś kupił na własnym profilu. Tak więc dlatego to jest tak dobre i opłacalne.

6. tomekl9

tomekl9 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem z Kielc, od jakiegoś czasu myślałem o podobnym rozwiązaniu wiec jeśli jesteś zainteersowany współpracą :p to daj znać na PW. Co prawda na forum jestem świeży ale jeśli tak jak w opisie też z kielc jesteś to można się spotkać i pogadać.pozdr

Wczytywanie...

Poleć forum