1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry do ściągnięcia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez seba6, Wrzesień 2, 2014.

1. seba6

seba6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , poszukiwałem na allegro gier na swojego xboxa i trafiłem na aukcje , gdzie kupujemy grę do pobrania . Np. FIFA 14 XBOX 360 PL POLSKI DUBBING AUTOMAT 5 MIN (4561795577) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Może ktoś się wypowiedzieć, czy wszystko jest jak najbardziej w porządku z takim czymś ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariuszmax

mariuszmax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nieuwegein
    Polega to na pobraniu czyjegos profilu na swoja konsole przeniesieniu licencji I gotowe ale z tego co kiedys czytalem na ten temat to nie jest do konca legalne bo znajomy dostal bana za skradziony profil gracza o ile sie nie myle w tym momecie bo bylo to dawno temu.

4. seba6

seba6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niby gość sprzedaje gry tylko w taki sposób i ma same pozytywne komentarze . Ktoś jeszcze miał doczynienia z czyms takim?

5. xemteka

xemteka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Hej wszystko jest zgodne z regulaminem Xboxa. Przenieść licencję profilu można bodajże raz na 4 mieś (albo raz na 3). Sam się zastanawiałem nad kupowaniem takich gier i....
    przekonała mnie cena i opinie forumowiczów. Kupiłem już tak kilka gierek za równowartość 1/4 wartości i gram (również online) żadnych problemów.
    Ja osobiście polecam. Każdy będzie miał swoje zdanie w tej materii ale ja już swoje wyraziłem.
    Pozdr.

Wczytywanie...

Poleć forum