1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry, Dysk - Xbox 4GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xaroso, Listopad 8, 2015.

1. Xaroso

Xaroso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem, że to nie temat przywitań lecz jest to mój pierwszy post na forum dlatego chciałem się przywitać.
    Witam Wszystkim.
    Użytkownikiem Xbox 360 jestem już dość dawno (kilka lat), nie korzystałem z konsoli również bardzo długi czas. Od niedawna mam coraz więcej czasu i z chęcią pograłbym w jakaś fajną grę (GTA V, Far Cry 4). Przez te kilka lat nigdy nie interesowałem się konsolami dlatego też nie wiem na jakiej zasadzie działa przestrzeń dyskowa w Xbox.
    Do sedna:
    1. Mam problem, Chciałem zakupić grę GTA V niestety nie wiem czy na moim Xbox ta gra odpali?
    - Xbox 360 4GB lub 6 GB (nie pamiętam)
    2. Na jakiej zasadzie działa przestrzeń dyskowa w konsolach? Tak jak w komputerach? Instalacja jest tylko po to aby gra śmigała płynniej?
    3. Chciałbym dokupić do tego Xboxa dysk zewnętrzny. Czy każdy dysk w sklepie, allegro pod nazwą "dysk Xbox360" będzie pasował do każdego Xboxa? Czy też może potrzebuję jakieś sprecyzowane informacje?

To jak na tyle moich pytań. Jeśli ktoś zna odpowiedz na moje pytania proszę bardzo o pomoc.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fasberg123

Fasberg123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do GTA V, musisz posiadać conajmniej 8Gb wolnej pamięci do instalacji, co do dysku, lepiej kupić oryginalny moim zdaniem, bo ja mam np problem ze swoim i do tej pory nie mogę go normalnie używać, a za dysk zewnętrzny dałem 170zł, (500Gb) a 20zł drożej kosztuje oryginalny dysk x'a też 500Gb, czyli wystarczy wyjąć stary i zamontować nowy

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Do gta 4gb mało, musisz mieć conajmniej 8gb, najlepiej dysk, ale może być też pendrive.
    Gry z dysku chodzą tak samo jak z płyty, może ciut szybciej się wczytują loadingi.
    Dysk zewnętrzy do konsoli bez rgh to zbędny wydatek, bo konsola zarezerwuje sobie max 32gb dla siebie.

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Co Ty gadasz jak wyszła aktualizacja, że do 2TB dysk możesz podłączyć do x360 oryginalnej. Te 32GB to już przeżytek :)

A odnośnie tematu to ja bym sobie kupiła na Twoim miejscu oryginalny dysk z Microsoftu do konsoli zero problemów. Z tego co wiem teraz 500tki są bardziej opłacalne cenowo niż 320tki. Ja kupiłam 320 do siebie i sobie chwalę, ale 500tek wtedy nie było na rynku :)

Ostatnia edycja: Listopad 8, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum