1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry fps

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Przewodnik, Lipiec 12, 2010.

1. Przewodnik

Przewodnik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Mam pytanie. Kupując X360 oraz GTA IV zastanawiałem się w jaki sposób będę strzelał do wrogów. Po włączeniu GTA IV nie było z tym najmniejszego problemu. Gdy strzelałem to celownik automatycznie się nastawiał.
    Jak to wygląda np. w Call of Duty, czy Far Cry 2?

Celownik automatycznie się ustawia na wrogach?
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rako91

rako91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    Aż tak łatwo nie ma. Do celowania używa się najczęściej prawego analoga a do poruszania lewego.

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Witaj.
    Masz mała asystę przy celowaniu, ten system jest dosyć intuicyjny, myślę że dasz radę z nim.

5. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    asysta jest w trybie single, zaś w multi czegoś takiego nie ma, ja jak pierwszy dzień miałem konsolkę to dość siermiężnie wychodziło mi posługiwanie się padem, jednak mogę cię zapewnić, człowiek szybko się uczy i nie będzie to dla ciebie wielki problem, to wchodzi na zawsze :)

6. JaCyNa

JaCyNa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    Przewaznie na najwyższych poziomach gier, ta asysta jest mniejsza...na najniższym większa...

Poleć forum