1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry GwG a koniec subskrypcji

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez LoRo1987, Sierpień 31, 2015.

1. LoRo1987

LoRo1987 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Co się dzieje z grami które mamy z GwG kiedy kończy nam się Gold i nie planujemy go dalej przetrzymywać? Czy sytuacja wygląda podobnie do tej jaka miejsce miała w przypadku poprzedniej generacji tj. dostajemy grę na własność i można w nią grać offline? Proszę o dokładną informację popartą wiarygodnym źródłem

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Masz gry dopisane na własność ale nie da się w nie grać bez aktywnej subskrypcji.

4. LoRo1987

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Ale w ogóle jej nie odpalę? Czy tylko nie będzie działać ewentualny multi?

5. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gry w ogóle nie odpalisz, trzeba mieć cały czas golda żeby gry działały.

6. krzys1190

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A nie napisałem wyraźnie ?

7. LoRo1987

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    To jedno przeczy drugiemu - gra na własność ale nie da się jej odpalić - dokładnie to samo mają ryżowcy. Słowem kicha. Mam nadzieję że MS pójdzie po rozum do głowy i zrobi jak na X360...

8. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nie na własność a w ramach abonamentu

9. LoRo1987

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Czyli krok wstecz w stosunku do poprzedniej generacji. Ok wyjaśnione można zamknąć i podpiąć temat

10. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    301
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Gra nie jest na własność, tylko jest do użytku w czasie trwania Twojej subskrypcji. Inna jest polityka na X360, inna na X1, w taki sposób Microsoft to rozwiązał. Albo się z tym zgadzasz i kupujesz subskrypcję, albo pozostają Ci gry pudełkowe i cyfrowe. A, pamiętaj że mając subskrypcję, to często gry cyfrowe masz taniej, no i one są dla Ciebie, nawet jak się skończy subskrypcja (ale o tym chyba wiesz).

11. LoRo1987

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Tak wiem, po prostu dziwi mnie polityka Microsoftu, ale też przestało mnie dziwić dlaczego ludzie nie chcą migrować na nextgeny

12. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    301
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Twoim zdaniem ludzie nie chcą kupić X1, bo w GwG na X360 mają gry na własność? Ciekawa teoria. Podejrzewam, że jakiś kolega Ci tak powiedział, a Ty twierdzisz, że tak myślą wszyscy. Microsoft walczy o każdego klienta, miło, że w GwG dają coraz fajniejsze tytuły, że jest EA Access, czy nawet taki Dishonored Definitive Edition masz taniej, jeśli miałeś tą grę na X360. Mi pokazało cenę 81 pln, także cena do przełknięcia. A Ty kolekcjonujesz gry, czy sprzedajesz? Jeśli sprzedajesz, to co za problem skończyć aktualne gry z GwG i nawet jak się skończy subskrypcja, to te tytuły będziesz mieć ukończone (mówię o sytuacji na X1). Czyli tak jakbyś sprzedał grę/y pudełkowe. Nie ma co szukać dziury w całym. Microsoft to nie Caritas i muszą przede wszystkim zarabiać. Na pewno nie odczuwam tego tak jak w przypadku Sony, bo tam japońce lecą "po bandzie", podwyżki, indyki, a wszystko pod hasłem 4ThePlayers. Ja mam obie konsole, obie usługi, ale to jednak X1 jest stabilniejszy, a polityka Microsoftu mniej drenująca moją kieszeń.

13. LoRo1987

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Bazuje na opinii części znajomych, ale nie o tym teraz chciałem napisać. Moje wątpliwości zostały rozwiane po rozmowie z Customer Care. Zamieszczam plik xps w którym potwierdzono mi że GwG działa na tej samej zasadzie na XO co na X360

Christian E: at 15:09:14 No problem, I want to help you more, do you have anything else you need help with?
    Robert: at 15:10:16 i want to ask about Games with Gold on Xbox One
    Christian E: at 15:10:29 Sure, feel free to ask me.
    Christian E: at 15:12:23 What do you want to ask about games with gold Robert?
    Robert: at 15:14:22 on xbox 360 i also had Gold Acc
    Christian E: at 15:15:19 Then.
    Robert: at 15:15:21 and there when i downloaded for free games i could play it even being offline after my Gold subscription ended
    Robert: at 15:15:36 how it works on XO?
    Christian E: at 15:16:31 Yes.
    Robert: at 15:17:34 is it works same like on X360?
    Christian E: at 15:18:08 Yes.
    Robert: at 15:19:10 so if I decide to end my Gold subscription i still can use games already downloaded with GwG?
    Christian E: at 15:20:17

https://sales.liveperson.net/hc/10740014/?cmd=file&file=chatStart&site=10740014&sess...

Strona 3 z 4

2015-08-31

https://sales.liveperson.net/hc/10740014/?cmd=file&file=chatStart&site=10740014&sess...

Strona 4 z 4

Yes. Robert: at 15:21:36 i ask because i found some informations on the internet that it works on XO same like PS+ - when u end subscription u cant use already downloaded games. So that not true? Christian E: at 15:22:03 Don't worry xbox is different from other platforms. Christian E: at 15:23:42 Feel free to ask me more about games with gold Robert. Robert: at 15:24:23 Thanks Robert: at 15:24:34 i think thats all for now

W pliku spakowanym pełna treść rozmowy w pliku xps

Załączniki:

• 1.rar
      Wielkość pliku:
      122,2 KB
      Wyświetleń:
      8
    Ostatnio edytowane przez moderatora: Sierpień 31, 2015
    kuleczka91 lubi to.
  14. krzys1190

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie nie działa bo po skończeniu subskrypcji nie uruchomisz gry dopisanej do konta na XO dopóki nie wznowisz subskrypcji gold-a. To jest ta subtelna różnica.

15. JeDaj

JeDaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    @LoRo1987@LoRo1987, pamiętaj, że ludzie na infoliniach, chatach i supporcie nie zawsze znają wszystkie kruczki.

Poczytaj tutaj: http://www.xbox.com/en-US/Live/games-with-gold

Najważniejszy punkt, to drobny druk na dole:

16. LoRo1987

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    To wychodzi na to że sami nie wiedzą co piszą :D

17. luis11

luis11 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie czy kupujac od kogos konto z dojscie do golda na 1 miesiac , sciagam gry ktore sa free. Po miesiacu, dwoch kupuje nastepne konto z gold, czy gry ktore sciagnolem za pierwszym razem beda smigac ? Sorry za moze smieszne pytania ale jestem "swiezak" :)

18. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A czy jeśli na konsoli będzie inne konto z Goldem, to czy będzie można uruchomić takie gry?
    Wysłano z Nokia Lumia 920

19. LoRo1987

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Jeśli konsola jest ustawiona jako domowa to z golda korzystają wszystkie konta

20. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To wiem, ale czy możesz potwierdzić, że odblokowuje to również gry z innych kont?

21. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ciekawostka konto Gold na 1 miesiąc próbne można utworzyć dla nowych kont na x360 i Xbox one 3 razy lub skorzystać z 1 miesięcznego konta gold dla istniejącego konta warunek trzeba dodać kartę kredytową ,płatniczą lub paypal a później anulować odnawianie miesięznej subskrypcji

http://support.xbox.com/pl-PL/my-account/xbox-live-membership/trial-gold-membership

Wczytywanie...

Poleć forum