1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry i aplikacja Internet Explorer

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fuzion5093, Marzec 14, 2013.

1. Fuzion5093

Fuzion5093 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na swoim Xbox posiadam aplikacje Internet Explorer, czy istnieje możliwość żeby pobierać rzeczy za pomocą tej aplikacji, bo kiedy próbowałem pobrać, nie dało się. Z jakiej innej aplikacji moge pobierać pliki?

Druga sprawa to jaką polecacie mi grę ze względu na multiplayer, chodzi o to żeby był bezproblemowy i ciekawy. Pierwszą grą jaką chciałem pograć w multiplayer to halo reach, jednak okazało się że muszę pobrać dodatkowe mapy i nie mogę ich znalezć (jeżeli ktoś wie jak się nazywają to niech pomorze). Nie chcę by w innej grze taki problem się powtórzył, dlatego pytam się na forum

A i Battlefield 3 odpada.

2. Lotnik421 Xbox One

3. stephanomorales

stephanomorales Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SOPOT/TORUŃ
    Jeżeli chodzi o pobieranie to niestety nie ma takiej opcji. A najlepszą grę na multi odrzuciłeś:D

Wczytywanie...

Poleć forum