1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry Kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez abalka, Październik 23, 2011.

1. abalka

abalka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Dopiero co raczkuje w temacie konsol i mam zamiar kupić pierwszą w życiu konsole xbox
    XBOX 360 SLIM 250GB+KINECT+16 GIER+HDMI+2 PADY (1875483431) - Aukcje internetowe Allegro
    Kinect chcę kupić dla rodziny i zastanawiam się czy można bez problemu grać w gry ściągnięte z neta na kinect bez przerabiania sprzętu. Zamierzam przetestować te gry, wykasować je i kupić te oryginalne gry które najbardziej przypada mi do gustu i by móc później grać online. Czy grozi mi ban za takie coś??
    Proszę o wyrozumiałość i szybką pomoc.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. skrzydel5

skrzydel5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Musisz przerobić konsolę. Innego wyjścia nie ma

4. abalka

abalka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W żadną piracką grę nie pogram jak nie przerobię konsoli? Nie wystarczy jakoś dobrze nagrać grę na płytę?

5. abalka

abalka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    PS. Czy ten zestaw jest wart swojej ceny?

6. pieczq

pieczq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    możesz sobie ściągnąć demo danej gry i wypróbować

7. RaF20B

RaF20B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opole
    Tak,jeśli będziesz grał online czyli przez Xbox Live,nie opłaca Ci się przerabiać chyba że nie masz hajsu na gry, a jeżeli chcesz tylko po to by wypróbować grę to powiem Ci jedno :
    ściągnij wersje demo i oglądaj recenzje.
    Ponad 1500 zł to dobra cena za to co oferuje sprzedawca.

8. Buchman

Buchman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    J-bie
    Dla mnie z duża cena bo slim 4gb z kinect i kinect adwentures kupisz za 1149 zł w media expert dysk twardy na allegro 250 GB około 140 zł a te gry które on oferuje są praktycznie nic nie warte.

9. abalka

abalka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dysk musi być jakiś specjalny?? czy wystarczy jakiś zwykły pod usb. Posiadam taki 1TB.

10. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najpierw widzę poczytaj co i jak, nie ma cudów, a na forum tematów jest pełno więc nie pytaj aby ci ktoś wytłumaczył, te gry nie są warte swojej ceny, więc zestaw się nie opłaca.
    Decyzję musisz podjąć już teraz, albo przerabiasz albo nie, a na live bany itp. to pic na wodę, te wszystkie zabezpieczenia nic nie dają, to po prostu m$ ściga tylko od czasu do czasu.
    Kupując x'a masz ograniczania nałożone od m$ np. tylko ich dyski, da się to obejść, ale skoro nic nie wiesz to ja radzę się doinformować dokładnie przez 2 tygodnie albo i miesiąc, bo tak to kupisz i jak nic nie będziesz wiedział, to będziesz niezadowolony, bo to, a to ci się nie spodoba, a jeżeli nie chce ci się czytać to i na to jest rada, kupujesz nie przerabiasz i grasz tylko w oryginały, to takie proste, dostępne opcje są wprost proporcjonalne do własnego zaangażowania.

Wczytywanie...

Poleć forum