gry kompatybilne dla kinecta

adamek34

Świeżak
Świeżak
Będzie można pograć w Fight night round 4 ?
 

Michau18

Użytkownik
Użytkownik
Podobno bedzie mozna pograc w forze
 

mihcal5

Banned
forze pokazywali na kinekcie na e3
 

tomesz42

Świeżak
Świeżak
Nie,zasilacze do Kinekta bedą do samodzielnego montażu-wraz z lutownicą dostarczone, ale bez cyny niestety.

Ech...
Oczywiście,że zasilacz będzie normalnie w opakowaniu.
Powaliles mnie tym żartem 6
 

wik112

Świeżak
Świeżak
Wczoraj kupiłem kinecta w Kanadzie za 150$ w dniu premiery. Konsola stara x360 (fat) ixtreme 1,5. Ściągnałem obraz przerobiłem na wave 3, gra działa bez zarzutu. :)
Kinect Sports :)
 

boob

Użytkownik
Użytkownik
Czy musiales sie podlaczyc do netai sciagnac jakies aktualizacje czy dzialal bez problemu ?
 

wik112

Świeżak
Świeżak
Kinect oddany do sklepu. Dzisiaj grając w Kinect Sports, nagle konsola się zawiesiła. Po ponownym restarcie lampka kinect zamieniła się na czerwoną. Xbox pokazał, że potrzebna jest jakis update, aby KINECT działał !! Co lepsze ten update miałbyć w xlive :D Probojac wejsc w live wyskakuje jakis błąd i ciąg liczb.
 

krugerandek

Użytkownik
Użytkownik
Nie moge zakladac nowych tematow wiec sie tu podepne: czy ktos moze wie napewno czy gra Kinectimals dostepna na xboxsky ma zabezpieczenie AP 2.5 ?? bo jest tam niby tak napisane ale czytalem tu na forum ze gry na Kinecta nie maja tego Ap Moze ktos pobral i wypalil? Kinectimals.XBOX360-GLoBAL z gory dz za info pozdrawiam
PS Gre potrzebuje dla dzieciaka:)
 

cinekxbox

Użytkownik
Użytkownik
Nie moge zakladac nowych tematow wiec sie tu podepne: czy ktos moze wie napewno czy gra Kinectimals dostepna na xboxsky ma zabezpieczenie AP 2.5 ?? bo jest tam niby tak napisane ale czytalem tu na forum ze gry na Kinecta nie maja tego Ap Moze ktos pobral i wypalil? Kinectimals.XBOX360-GLoBAL z gory dz za info pozdrawiam
PS Gre potrzebuje dla dzieciaka:)
Ta gra nie ma ap25 , będzie śmigać
 

Do góry Bottom