1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry, konsola i xbox live

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez chomik01, Styczeń 27, 2009.

1. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    Pisze temat tutaj ponieważ nurtuje mnie jedna rzecz. Gdy się przerobi x'a 360 można grać w "kopie gier". I teraz czytałem na forum, że są piraty, które nie są finalną wersją gry co jak czytałem pisze, że nie finalnej wersji gry nie można updatowac dogrywać patchy czy innych bajerów. I teraz czy jeżeli wychodzi gra gears of war 2 oryginała to też nie mogę updatować ??? i muszę kupować kolejną gre ?? A jeżeli zagram sobie na piracie w gears of war 2 przez xbox live to czy mogę ściagnąć patche dodatkowe mapy czy inne bajery i zainstalować do gry czy będzie pisało że to nie jest finalna wersja następuje i BAN ??? Proszę Was bardzo o odpowiedzi bo męcze się z tym i nie mogę tego zrozumieć

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    uważaj skąd ściągasz a nie powinno być problemu. za grę przed premierą - ban, tak samo jak nie masz stealth patcha (bo chyba o to chodzi). Przed zagraniem sprawdz w abgx360 to się dowiesz wszystkiego.

4. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    no dobra powiedzmy ze sciągnołem i jest wszysko ok ale MS wymyślil dodatkowa mape albo misje jeszcze jedna i moge sobie sciagac i grac w nia na piracie ???

5. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak, puki nie dostaniesz banana ;)

6. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I tu jest problem :p Chyba że masz oryginałke i z jej kopii grasz to jest OK :)

7. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    no wiem mi chodzi o to że dajmy np. mam gre oryginalna gearsy of war2 ale jest porysowana i mam kopie zapasowa ( nie musze sie tłumaczyć) i mam pytanie czy jak bd chciał zainstalować dodatkowe ma[py lub poziomy czy mnie nie zbanuja i moge spokojnie to zrobic???

8. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Napędy xboxa nie pozwalają na odczyt wypalanych płyt. Mimo, że chciałbyś mieć swoją kopię zapasową oryginalnej gry (na to polskie prawo zezwala) to i tak nie odtworzysz tego w napędzie. Chyba, że zrobisz flash napędu, ale w tym wypadku możesz dostać bana za samo kombinowanie przy napędzie i nikt się ciebie nie będzie pytał czy masz oryginalną płytkę w domu.
    Tak generalnie nie powinno być i każdy powinien mieć prawo do grania na kopiach (kopiach swojej oryginalnej gry). Wg mnie lepszym systemem były by gry z numerem seryjnym tak jak na PC. Grać można by było tylko oryginalych grach z kluczem i odtwarzać swoją kopię.

9. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    jaki offtop ty wy wogule czytacie ???
    Ja sie pytam czy dostane bana jak se bd wgrywał dodatki do gier na kopiach zapasowych a wy mi piszecie ze musiałbym mieć sflashowany napęd <lol2>
    Czy któs tak robił że na kopiach zapasowych grał na xbox live i ściągał dodatki i inne rzeczy ???

Wczytywanie...

Poleć forum