1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry Które nie powstały

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Krwawy Mechanik, Styczeń 2, 2011.

1. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    Witam!
    Temat został stworzony po to aby chociaż 5,6 osób powiedziało jakich gier im brakuje (nie chodzi o exulusiwy na ps3) tylko takich gier których nie ma
    Moje propozycje:
    -Piłka Ręczna
    -Siatkówka (oprócz tej na kinecta chociaż też jest dobra) chodzi mi o wersje zwykła
    -Skoki Narciarskie (nie wliczając Vancouver 2010)
    ***Przepraszam ADMINISTRACJĘ jak temat jest w złym dziale ale >>chyba<< powinien być w tym
    PS.Wyrażajcie Swoje Opinię

2. Lotnik421 Xbox One

3. porschak240

porschak240 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawiercie
    Takie porządne zjazdy narciarskie, bo trzeba przyznać, że w większości ssą.

4. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Tak , w skoki bym sobie teraz pograł. W dobre skoki.
    Mogliby również zrobić grę w świecie owadów , coś jak Gears of War ale z gigantycznymi mrówkami , pająkami itp. Do tego otwarty świat , grafika CE3 i mógłby być hit.

5. noner

noner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Popieram "sid2007" od dawna kręciła mnie taka gierka i jakby wyszla bym był mile zaskoczony ;) Aha i jeszcze jedno napisałeś że mogło być podobne go gears'ów ale dla mnie lepiej jakby był to fps ;D

6. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Mrowki i pajaki was kreca? hehe ciekawe.
    Reczna moglaby byc ciekawa, ja to bym nie pogardzil jakims kozackim futsalem.
    Z checia bym tez zagral w jakies MMO ale w terazniejszych czasach, cos jak GTA 4 ale zeby caaaale mieasto bylo interkaktywne. [Podoba mi sie pomysl z Test Drive Unlimited 2, gdzie bedzie mozna jako widz ogladac wyscigi innych, wlasnie mniej wiecej chodzi mi o cos w tym stylu ale w postaci MMO]

7. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Dziwie się że tego jeszcze nie ma, coś jak GTA4 tylko MMO... gospodarka, duzo prac dzięki ktorym mozna zarabiać, zaostrzone prawo itp... murowany hit i miliardy $ dochodu..

8. Baldek

Baldek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-g
    Dokładnie, również się dziwie, że jeszcze nie ma takiej gry. Byłoby mnóstwo godzin grania.
    Chciałbym też, aby powstała gra z otwartym światem z fabułą Szybkich i Wśiekłych, których uwielbiam :)

9. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Chodzi ci o bycie psem i przenikanie do gangu gości co kradną RTV przy pomocy 3 hond? nie dziękuję... :)

10. Baldek

Baldek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-g
    Czemuż by ne? Wystarczyłoby dobrze wszystko obmyślić i mogłaby być znośna gra:)

11. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Kiedyś (chyba w 2005 o tym czytałem) miała wyjść gra. Taki survival o tytule nomen omen ,, Survivor'' , w którym uczestniczyć mieliśmy w największych katastrofach ostatnich lat. Tzn. atak na WTC , wybuch w Czarnobylu , trzęsienia ziemi , huragany , powodzie. Wszystko miało być wspaniale wygenerowane... Zapowiadało się ciekawie , jednak projekt przepadł gdzieś bezpowrotnie. Takiej gry bym chciał , prawdziwego survivala.
    Mieliśmy mieć dużo wolności w przetrwaniu katastrofy . Pomagać komuś kto potrzebuje naszej pomocy? Zostawić go , okraść z bezcennych narzędzi , wspólnie z nim ratować się z armageddonu? Wszystko generowane miało być losowo.

I jeszcze jedna gra , którą chciałbym ujrzeć. Pamiętacie serię Fatal Frame z PS2?
    Chciałbym aby powstało coś na jej podobieństwo.
    Gra , w której mamy do dyspozycji jakąś wielką posiadłość , np. zamek , i okolice , las , szopka...takie tam.
    Zostajemy uwięzieni w miejscu gdzie straszy , konkretnie straszy. Duchy , zjawy , odłosy. Coś co by sprawiło , że się pos*amy ze strachu grając w nocy.
    A za broń przed nimi aparat na podczerwień , przez który robiąc im zdjęcia , sprawiamy że znikają , do tego różne rzeczy które wpadną nam pod rękę.
    Ciemność wszedzie , plątanina korytarzy , pomieszczeń , piwnic... świetne to by było.

12. Avatar

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    @up
    Pamiętam zapowiedź. Też czekałem. Wyszła w sumie podobna gra stworzona przez japońców, ale jak na kitajców przystało dokumentnie ją zj*bali. | tego co wiem to ma wyjść I Am Alive i ma być typowym survivalem. Niech ktoś mnie poprawi jeżeli się mylę.
    Generalnie tęsknie za skradankami, ale takimi z prawdziwego zdarzenia. Coś jak Splinter Cell 1 i 2. Jeszcze brakuje mi dobrego horroru (nie japońskiego). Może być nawet horrorem akcji (jak stara gra Cliva Bakera, bodajże Undying).

13. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    A mi brakuje średniowiecznej strategi na xboxa . Że budujemy stare chaty , zamki , utrzymujemy ludzi z rolnictwa itd . oczywiście wojny , miasta także . Tego mi brakuje na xboxa . Oraz skradanek w stylu MGS

14. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Mi brakuje również gry w średniowieczu tyle że gatunku RPG :)

15. menifis112

menifis112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3

Wyszła gra w takim stylu, lecz zbankrutowała, ale GamersFirst ja wykupiło, więc pozostaje tylko czekać. Tytuł tej gry to All Points Bulletin (APB)..

16. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Jestesmy na forum Xboxa... chyba ze chodzi ci o to ze MIALA powstac taka gra, bo to prawda, ale wyszla tylko na PC.
    Troche o niej wtedy czytalem to za duzo opcji nie mial, jedynie zwykle misje w coopie. Wolalbym cos o wiele bardziej rozbudowanego.

17. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
  18. damianwroc

damianwroc Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szkoda, że na x360 nie wyszła żadna część gry 18 Wheels of Steel.

19. Klocek

Klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Faktycznie dobry survival nie byłby zły, szczególnie, gdyby został zrobiony w stylu Heavy Raina.

20. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Sory ale co ma wspólnego trailer jakiegoś filmu z grą?
    -----------------------------------------------------------------------

BTW Zainteresował mnie projekt I Am Alive i to co wyczytałem na wiki rozłożyło mnie na łopatki..

Rozumiem że kamera z oczu... w grze tego typu? Chyba tu kogoś poj...

21. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Wiem o tej grze. Również na nią czekam , chociaż ma już obsuwy za sobą. Oby tylko Ubisoft tego nie zje*ał , bo może być ciekawie...

Wczytywanie...

Poleć forum