1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry, które same nagrywają gameplay

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Mnih, Maj 8, 2011.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    witam, poszukuję gier, które same nagrywają to co się dzieje na ekranie (lub demka) i które dają możliwośc w jakiś sposób, aby ten film zgrac z dysku konsoli na pendriva, lub wysłac go poprzez konsolę na jakiś serwer, a potem pobrac przez kompa. Wiem, że w Halo3 jest taka możliwośc, jednak nie wiem do końca jak ona działa, oraz w Black Ops, jednak tam można nagrac tylko 30 sekund. proszę o inny tytuły oferujące taką możliwośc, o ile takowe istnieją ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtas011

wojtas011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Piekło
    seria Skate ma taką możliwosc

4. nadrat24

nadrat24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Chyba DIRT2, napewno Forza 3

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    coś jeszcze? Skate na pewno ma możliwośc wysłania tego filmu na serwer i pobrania przez pc, lub zgrania na pendriva?

6. kukiz

kukiz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nagrywanie to jedno ale zgrać to na kompa to drugie i nie słyszałem to takiej opcji. Nie wiem po co ci to ale jak potrzebne to coś trzeba na to poradzić. Jedna z opcji to kupno jakiegoś grabbera video i audio w jakości HD. Podłączasz pod to konsole i grasz na monitorze a w tle się nagrywa.

7. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Black Ops, nowy Dirt będzie miał coś takiego też.

Wczytywanie...

Poleć forum