1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry kupowane w Niemieckim Media Markt...

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez PawlaQ, Sierpień 3, 2011.

1. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Witam.

Jako, ze jestem w chwili obecnej u naszych zachodnich sasiadow to chce kupic sobie jakies 2 gry na x360 poniewaz sa teraz promocje typu : gra po 10€ itd.
    I tu zaczyna sie moj problem... Gdy wczoraj bylem w sklepie ekspedient powiedzial ze w grach ktore wybralem wystepuje mowiony jezyk angielski a gra i menu jest wlasnie po niemiecku co mnie zdziwilo.
    Czy po zmianie regionu bede mial rowniez angielskie menu i gre ? Wiem, ze taka opcja wystepuje w grach od Microsoftu ale nie jestem pewny jak to jest z innymi studiami.
    Gry, ktore wybralem to : Call of Juarez Bound in Blood oraz Ufc 2009.

Wiem, ze coj to gra, ktora wyszla w polskiego studia dlatego sadze, ze powinna miec rowniez po zmianie regionu jezyk angielski badz polski..

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Niemiecki i angielski zawsze idą w parze w grach wielojęzykowych, więc po zmianie regionu na angielski powinieneś mieć grę po angielsku. Pytaj zawsze czy gra posiada więcej języków.
    A co do CoJ-a to choćbyś zmienił region na polski, a nawet przyjechał do Polski ; P to po polsku mieć nie będziesz. Bo mimo że to polska gra, w naszej rodzimej wersji językowej się nie pojawiła na konsolę. A spolszczenie zrobili polscy fani

4. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Normalnie tak powinno byc, ale to sa Niemcy. Oni maja bardzo restrykcyjne prawo, jezeli chodzi o gry. Na ich rynek wydawane sa specjalne edycje okrojone z brutalnosci itp. Wiec jezeli w tych grach takie cos jest to mozesz sie zawiesc. Jezeli nie to zawsze jest angielski, a nawet, po sciagnieciu aktualizacji z XBL w przypadku Call of Juarez, gra bedzie po polsku.

5. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ooo, a tego nie wiedziałem. Ja mam wersję spolszczoną "ręcznie" : )

6. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Okej temat do zamkniecia ;) wzialem ufc 2009 i coj bound in blood za 25€

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Na przyszłość jak kupujesz gry w MM (w Berlinie chociaż tak było) to zazwyczaj przy grach (bądź trochę dalej) masz stanowiska z PS3 i X360 weź gry i nalegaj by włączono je na danej konsoli :p. Mój kuzyn tak kupował którąś część WWE (nie pamiętam już którą).

Wczytywanie...

Poleć forum