gry lt3.0 a zwykla nagrywarka

pabloskn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, czy idzie jakos zwykla nagrywarka wypalic gry ktore maja wiecej niz 8,14Gb czy tylko iHas-em?
 

myprofilxbox

Świeżak
Świeżak
Nie za duzo ?
Ja widze gre LT3 o rozmiarze "8,13 GB (bajtów: 8*738*846*720)"
i dziala OK bez ihash
 

pabloskn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
przyklad: chciale mse nagrac gta 5, przy plycie nr 1 wyskoczylo mi w imgburnie ze obraz jest za duzy, iwec wybralem nagrywanie do konca plyty (turncut czy jakos tak) i nagralo plyte ale ona nie dziala ,a np przy plycie nr 2 nie wyskoczyl mi taki komunikat i dziala. Jest na to jakis sposob?

GTA 5 CD 1 : 8,738,846,720b
pojemnosc plyty: 8,547,991,552b
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

pabloskn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
zacina sie po pierwszym zadaniu
 

seba2255

Użytkownik
Użytkownik
Witam,mam problem kupiem xboxa 360 na allegro z lt 3.0 z doączonymi grami na pytach Verbatim,i te pyty znaczy gry dziaLAJĄ.Nagralem sobie gta 5 na verbatima tak jak jest w tym poradniku polish:Elite:board odpala ale na początku pojawia się problem przy uruchomieniu o nierozpoznanej pycie i przeczyszczeniu jej sciereczka,po tym czasem odpala,ale czasem tez w czasie gry wywala ten blad,myslalem ze to moze zle nagrana plyta albo bledy w grze to nagralem sobie gta episodes from liberty city i przy starcie jest ok tylko w czasie gry wywala ten bąd ze ściereczką,gościu pisze ze tamte gry co on mial chodzily idealnie to pytam was jak myślicie w czym jest problem,gry źle nagrane czy popsuty box,?,bo nie wiem czy zwrocic tego xboxa czy to moja wina ze zle gry nagralem,pozdro.
 

pabloskn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jezeli te plyty co dostales z konsola dzialaja dobrze, a w tych ktore Ty sobie nagrywasz wywala blad to odpowiedz nasuwa sie sama...
 

krystoph

Świeżak
Świeżak
Czy się da czy nie???

Może ktoś konkretnie się wypowiedzieć czy się da nagrywać innymi nagrywarkami niż Liteon ihas gry ważące więcej niż 8gb.
Mam LG.
 

Masstah

Użytkownik
Użytkownik
Może ktoś konkretnie się wypowiedzieć czy się da nagrywać innymi nagrywarkami niż Liteon ihas gry ważące więcej niż 8gb.
Mam LG.
Jasne że można nagrywać zwykła nagrywarką, ja mam jakąś LG i nagrywam płyty wg poradnika z forum, używam Abgx360 i zasysam odpowiednie wersje gier bo na to też musisz uważać żeby były pod Twoją wersje przeróbki, i hasają jak głupie w tym GTA 5
 

prourug

Użytkownik
Użytkownik
Gry nagrane zwykłą nagrywarką musisz odpalić przy pomocy tricku z mp3.

Wysłane z Galaxy S+
 

jooker19

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może ktoś konkretnie się wypowiedzieć czy się da nagrywać innymi nagrywarkami niż Liteon ihas gry ważące więcej niż 8gb.
Mam LG.
Pewnie, że można. Sprawdź czy w tym programiku nie ma obsługi twojej nagrywarki [h=2]BurnerMAX Payload Tool ,może Ci pomóc[/h]
 

Do góry Bottom