1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry multiplayer @ local

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez berez, Październik 20, 2008.

1. berez

berez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Xboxa mam od 3 tygodni, szukam gier w ktore mozna grac w 4 osoby na jednej konsoli, jak narazie to znalazlem tylko viva piniata :)

Nie licze gier typu fifa, bo tam w 4 trzeba grac zespolowo...

i drugie pytanie co polecacie do grania we dwoje w trybie kooperatywnym? (narazie przetestowalem halo3 i guitar hero)

z gory dzieki za wszelkie podpowiedzi

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. tami 07

tami 07 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Gry multiplayer @ local

Witam.
    Najlepszą zabawą na czterech graczy jest call of duty 4 i napewno wychodząca piątka a o kooperatywie to ARMY OF TWO i COD5 jesli chodzi o fpp . ;)

4. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Odp: Gry multiplayer @ local

Call of Duty 4 we czterech na localu (tj. przy jednym xboksie)? Czy ja o czymś nie wiem?

Wczytywanie...

Poleć forum