1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry Muzyczne

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez endriu1145, Listopad 30, 2009.

1. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam

Nie spotkałem się z takim tematem, mam zamiar kupić sobie mikrofony i chciałbym się dowiedzieć jakie gry istnieją na konsole xbox karaoke i obsługują te mikrofony ;)

Poza tym temat mógłby służyć jako pomoc, bo wypisałoby się wszystkie gry itd. jakie są. Jak podacie to zrobię w głównym poście listę :)

Pozdrawiam i dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Polaczek

Polaczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co to za padaka te mikrofony lol.

MS ma swoje bezprzewodowe a jeśli chodzi o karaoke to jest lips 1 lips no 1 hits pozatym jeszcze jakis inne brak polskich utworów.

Chcesz prawdziwe karaoke kup singstar na ps3 dużo lepsze.

4. endriu1145

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    MS ma bezprzewodowe ale są tylko do xbox'a i są drogie za jednego jest 70 zł a te nie tylko mogą posłużyć do xbox'a...
    co do prawdziwego karaoke to singstar nie jest najlepsze ;)

Poza tym prosiłem o tytuły jakie wyszły na xbox'a wszystkich gier przy których będą chodzić te mikrofony więc odpowiedzie w stylu ale szajs czy coś zostawcie dla siebie jeżeli z nich nie korzystaliście i nie wiecie nic o nich, wole jak ktoś kompetentny się wypowiada i ktoś kto sprawdzał je.

Dziękuje

5. Mamkers

Mamkers Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. endriu1145

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak to są MS'a ale widzisz :p jeden kosztuje 60 zl a te dwa co ja podalem w empiku 70 zł kosztują i działają z xbox'em 360, ps3 i ps2 więc jak ktoś ma ps2 to na ps2 wyszło ponad 20 gier z karaoke.

Na headsecie nie można grać :) tak by nie trzeba było kupować mikrofonów:p
    Sam widzisz, że nikt nie napisze nic o grach jakie są :)

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Grałem Lips.
    Ogólnie nie trzeba mieć super angielskiego czy dobrze śpiewać.Gra sie fajnie.
    Śpiewałem na takich czarnych mikro nie wiem z czego to.

8. loosersPL

loosersPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jeszcze można śpiewać w guitar hero prawdopodobnie wszystkie następne części po 3, oraz seria rock band, wystarczy podpiąć headset i gotowe

9. kasiabrr

kasiabrr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tez jestem ciekawa czy te mikrofomy bedą wspólgrały z xboxem, posiadam Lips no1 hits , zakupiłam ją już z dwoma mikrofonami bezprzewodowymi i wszystko dziala super. Ale ostatnio zakupilam samą gre Sing it bez mikrofonow , niestety mikforony te bezprzedowode nie wspolgraja z ta gra , moze te dzialalyby ?

10. manial

manial Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bogatynia
    kasiabrr zdaje mi sie ze gierka Sing It dziala pod headsetem ale sproboj pogrzebać w opcjach ;) może cos bedzie ;)

11. picia1652

picia1652 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    mam pytanko czy można zakupić na xBox 360 płytę z karaoke ale tak żeby na płycie były polskie piosenki??

12. mai

mai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    picia nie ma u nas takich rare. Podobno w Lips mozna uzywać swoich mp3 ale konkretów nie znam, mam za to inne pytanie:
    Czy mikrofon z guitar hero(usb) zadziała w grach takich jak Lips Number One i Disney Sing it? Sam nie mam jak sprawdzić, a obawiam się kupować w ciemno.

A i jeszcze grał ktoś w to Lips? Czy / i jak/ działa używanie własnych mp3.
    Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam mAi

13. radar22

radar22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    z lips działa jedynie mikrofon microsoftu (z lips)

mikrofon z lips jest komplatybilny z:
    Band Hero
    Rock Band 2 (po ściągnięciu poprawki z live)
    Guitar Hero 5 (sprawdzałem i działa ok)
    Lego Rock Band
    Guitar Hero Metallica
    Guitar Hero Smash Hits
    The Beatles Rock Band
    Konami Karaoke Revolution
    Disney's Sing It! High School Musical 3: Senior Year

Informacja jest z opakowania gry Lips, w niektórych grach może nie działać czujnik ruchu i podświetlanie mikrofonu.

Do lips można dodać własne mp3 lub aac (np. z pendrive), czyta też zrzucone na dysk płyty CD audio. W mp3 nie ma tekstów, pojawia się jedynie animowane tło - wystarczy śpiewać (lub nucić, mruczeć) do rytmu aby nabijało punkty. Jak gdzieś złapię CD+G to potestuję

14. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Dotychczas uważałem GH za najlepsza gre muzyczna.Dzisiaj moj gust zmienil sie o 180 stopni gdy pograłem na mikserze od DJ Hero.Gra w DJH jest o wiele bardziej ciekawa ni ta z gh.W gh tylko 5 przycisko plus struna, a na DJh masz talerz 3 przyciski, pokretlo i fiziak :)
    Ogolnie mimo ze bardziej lubie rock, to z checia kupilbym DJ.IMO djh jest lepsze od gh.

15. endriu1145

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam juz te mikrofony:) jak wrócę do domu to powiem wam jak działają:p A działają na pewno na Pc(już sprawdzone), na ps2,ps3 i xbox360 oraz WII :)

16. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Najlepsza gra w którą grałem na imprezie Lips zdecydowanie najlepsza , a jak gitarą chcesz się pobawić to GH 2,3,4,5

17. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    co do muzycznych to wszystkie części Dj Hero.

18. nazwauzytkownika

nazwauzytkownika Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    przeciez jest tylko jedna czesc dj hero .......

19. wsaadman

wsaadman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Niestety. Na xboxa nie wyszła jeszcze żadna gra karaoke z polskimi piosenkami.
    Tym niemniej może jednak warto kupić Lips - pierwszą część widziałem ostatnio w MM za ok 150zł ;)

Co do ogólnego tematu.
    Dla mnie numero uno pozostanie GH: Metallica. Czemu? MEGA tracklista... jedyna gra, która metallikę pod tym względem przebije to Brutal legend (ale to nie muzyczna;)). Do tego nutki są genialnie rozmieszczone... cóż - polecam.
    Sam zaliczyłem 95% piosenek na expercie ;)

20. radar22

radar22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio kupiłem Lips: Number One Hits z mikrofonami przydała by się teraz pierwsza część Lips. Widział ją ktoś w sklepie bez mikrofonów?
    Ogółem kupienie tej gry w rozsądnej cenie graniczy z cudem :)

W MM w Krakowie nie mają (w żadnym ze sklepów)

O ściągnięciu już nie mówię bo wszędzie dostępna tylko wersja niemiecka... lub linki nie działają.

21. endriu1145

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No dobra kupiłem te mikrofony co podałem w poście otwierającym, używałem je z ps2, ps3 i xbox'em oraz komputerem i na wszystkim działają a jaki efekt? Zajebi... naprawdę za te pieniądze(70zł) 2 mikrofony, bardzo czułe, wychwytują tonację idealnie, naprawdę, żeby zaśpiewać na 100% to trzeba sporo się napocić:D Wczoraj na party idealnie się sprawdziły :p

Polecam, a co do lips to hmm możliwe, ze te mikrofony również z nią będą współpracować bo z innymi grami idealnie współpracują:)

Wczytywanie...

Poleć forum