1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry na dłużej...

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Darth Dragon, Styczeń 19, 2009.

1. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Fable 2, GoW 2, Star Wars TFU, Call of Duty 5, Mass Effect, Saints Row 2 to wszystko fajne gry ale ich wadą jest długość, są one stanowczo za krótkie! Wpisujcie gry, w które można pograć w trybie kampanii, dłużej niż weekend lub tydzień :) mile widziane jest dopisanie np. ilości misji :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maxitrol

Maxitrol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bukowno
    Hmmm. Nie wiele mi teraz przychodzi gierek na myśl ale wydaje mi się że Oblivion to gierka która Ci zabierze troche więcej czasu ;)

4. AuSeR

AuSeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pomorze
    Oblivion lub Gothic a aktualnie wyszedl Conan i to tez powinno byc dobre

5. Domanos

Domanos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    obecnie najdłuższą grą o ile dobrze pamiętam w jaką grałem na x360 był Dead Space który gwarantuje ponad 12 godzin ciągłej rozgrywki na średnim poziomie trudności. Inne tytuły "pękały" od 4 do 6 godzin. Fable 2 którego jeszcze nie ugryzłem wydaje mi się że tez nie jest zbyt krótki ale wnoszę to tylko po tym że widzę jak siostrzeniec tłucze w to już któryś dzień z kolei.

6. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    ogólnie to chyba RPG zapewniają najdłuższą zabawę....

a Gothic to jest na pieca... :)

7. Gharra

Gharra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    GTA IV - jeśli nie jesteś no - life ` em który siedzi nad grą 12 godzin na dobę, to powinno ci zając trochę przejście całej. Oprócz tego Far Cry 2 też jest bardzo dobry i można nad nim posiedzieć

8. szushi

szushi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    jeśli lubisz wyścigówki to zagraj sobie w NFS: Undercover, jeśli nawet graficznie nie powala to ma wciągającą fabułę i jeśli nie siedzisz cały czas przed konsolą to gierka ci trochę zajmie( w moim przypadku tak było :) )

9. emstar3000

emstar3000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ktoś pisał że Far Cry 2 jest wart przejścia, wyrażę tylko moją opinię ale gra jest wg mnie słaba, nudna, każdy do nas strzela nie wiadomo dlaczego, misje ciągle opierają się na zasadzie "jedź, znajdź, zabij, zabierz, wróć po następną misje"... I może gdyby nie te godzinne jazdy samochodem to jeszcze coś by z tego wyszło. Zawiodłem się jak coś na tej grze bo pierwsza część była rewelacyjna i naturalnie spodziewałem się tego samego po kontynuacji a tu na prawdę można zastosować twierdzenie co ma piernik do wiatraka ;)

A jeśli chodzi o długą grę to GTA IV na pewno chwile zajmie, co prawda jeszcze nie miałem X`a i grałem na PC ale jest to giera w 100% warta polecenia a czuję że przy normalnym trybie gry z 20H można pograć. Musiałbym sprawdzić w statystykach bo wszystko jest opisane i wyliczone.

Aha, i jeszcze wyścigówki: GRiD - super giera, może nie powala realizmem (który notabene i tak przebija milion razy ten z NFS undercover) warta jest gry i czasu. Sensowna rywalizacja z innymi, super tryb driftu, uszkodzenia samochodu, co najlepsze można cofnąć akcje którą się spartoliło i przejechać poprawnie bez potrzeby rozpoczynania poziomu od nowa. Do tego dochodzą niesamowite powtórki (niektóre nagrałem cyfrówką bo tam mi się podobają :p ) Tak czy siak, najważniejsze jest to że gra jest cholernie długa.

10. Domanos

Domanos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czuję że ta wypowiedz jest skierowana w moją stronę. Otóż użytkowniku Gharra żeby wyliczyć dokładny czas jaki jest potrzebny do ukończenia gry nie trzeba być no -life'em jak Ty to określasz, ponieważ większość gier sumuje ogólny czas przy niej spędzony.

11. DarkSlayer87

DarkSlayer87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co wiem to Lost Odyssey jest najdłuższy ponieważ jest na 4 DVD DL.

12. Glubluk

Glubluk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak dla mnie to najdluzej mozna pograc w pilke PES lub FIFA bo masz rozne ligi i mistrzostwa no i ustawiasz dlugosc meczu

13. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czasem nockę przysiedzę w dzień nie mam czasu i dlatego fajnie by było mieć grę w którą inwestujesz i grasz paręnaście nocek :D Kocham wyścigówki ale undercover to wielkie g....., nie dorównujące do pięt swoim poprzedniczką a fabuła na żywca ściągnięta z "Szybkich i wściekłych", nie obrażaj się ;) chyba skłonie się na tego Grinda, zaufam emstar3000 tam można grać na 2 pady na jednej konsoli? :)

ta ale po jednym przejściu kariery też się nudzi, to mnie tylko z kolegami rajcuje :)

Obliviona i Gothica przerabiałem na kompie kiedyś wiec też mi się nie chce :] Generalnie zauważyliście że jest stosunkowo mało długich gier na konsole? to chyba jakiś zabieg marketingowy;)

14. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce

Nie :)
    Hmm gra mysle ze zbyt dluga nie jest, bo ja gram niewiele i jak juz gram to zmieniam co chwile gry, a prawie już ją przeszedłem, jednak nie zmienia to faktu, że jest świetna, bo można ścigać się i formułami i jakimiś japońskimi skylinami, a nawet jezdzic w Lemans, gdzie jeden wyscig trwa zdaje sie jakos 12 minut :) Na koniec kazdego sezonu jest jeden wyscig Lemans, mnie to trochę denerwuje, bo nie lubi tak ciagle jechac i jechac, ale niektorym moze to się podoba ;)

Wczytywanie...

Poleć forum