1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry na inne platformy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez javownik, Maj 22, 2011.

1. javownik

javownik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    USG Ishimura
    posiadacie jakieś gry na inne platormy, gracie na nich równie często czy tylko okazyjnie. Ja odkąd kupiłem xboxa, to PSP praktycznie poszedł w odstawkę, dlatego planuję je sprzedać. Jak gram w jakąś gre to tylko na niej i na tej platformie się skupiam. Mam jeszcze kilka gier na PC, lecz w nie też nie gram, ale wole je zostawić przez sentyment. A jak jest u was?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kip0mek

Kip0mek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolicach Lublina
    Hm. Ja mam x360, psp i komputer. Na niczym nie gram :D Jedynie na komputerze facebook i muzyka ;p Glooosnoo i dluugoo :D

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    javownik mam tak samo jak Ty : ) jak mam nową grę to na niej się skupiam i na tej platformie. Posiadam tylko PC i X360, kupiłem we wtorek Wiedźmina 2 i w niego zagrywam się po uszy, ale dzień po kupnie Wieśka kumpel podrzucił mi Falbe III, no i co tu za dylemat, w co grać teraz, ale nie, twardo, zacząłem wiedźmina to w niego gram. Ale wiem już z doświadczenia, że jak mam nową grę na xboxa, to zagryawam w nią po parę godzin dziennie, bo strasznie lubię grać na konsoli, jak gre skończę, wymasteruję acziki to wyłączam konsolę i miesiącami leży odłączona od prądu. Wtedy na PCku sobie grywam w inne gry, zazwyczaj multiplatformowe.

5. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Zacząłem wczoraj God of War III na ps3. Gra po prostu dla mnie jest mega kozak, choć na trudnym poziomie wymagająca ( aż się boję ostatniego :/ ) i często miałem ochote je*nąć padem. Dubbing i mechanika gry - po prostu miód.
    Na psp też ostatnio wracałem do God of War'ów - ale męczyłem tez Angry Birds. Od biedy w pracy gram w GTA Chinatown Wars - oczywiście też na PSP.
    na iPhonie czasem zagram w Puzzle Questa - bardzo wciągająca gra, oj bardzo.

Po GoWie 3 planuję Enslaved na ps3 skończyć, ale to już daleka przyszłość bo niewiele czasu na stacjonarną konsolę mam - przenośne to pół biedy bo w pracy :)

Wczytywanie...

Poleć forum