1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry na Kinect-a po polsku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Seba (0_o), Grudzień 11, 2012.

1. Seba (0_o)

Seba (0_o) Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witam Panowie i Panie

posiadam Xbox-a juz kilka lat ostanio spał sobie w szafie ale postanowiłem kupic synowi do niego sensor kinect wszystko poszło sprawnie ale widze ze na necie jest malo gier PL, ostatnio pobrałem Star Wars kinect niby pl (nie chodzi mi o piractwo tylko sprawdzenie gry czy opłaca sie kupić oryginał) ale niestety okazała sie ENG znacie jakieś stronki gdzie są gry na sensor po polsku i na pewno po polsku ??

kiedys była u nas wypożycalnia gier na iksa ale nie wiem czemu zlikwidowali ją teraz jedynie pozostają kopie zapasowe

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Gier na to jest malo i to sie nie zmienilo . Starwars pl wogule nie jest z tego co wiem. Zalezy jaki gatunek gry pl chcesz miec. Ale pl jest zbedne na kinect

4. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    A język w dashu masz PL ? Adventures na pewno jest po PL ale jakieś lokalizacje raczej nie wychodzą, jak gra ma PL język to dopasuje go do regionu konsoli.

5. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Kinect sport na pewno jest po PL (dubbing), a do reszty na pewno są polskie napisy.

6. Karol Grabiński

Karol Grabiński Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wadowice, Poland, Poland
    Musialeś pobrać inną wersję ponieważ ja mam star wars`a na kinecta i jest całkowicie spolszczony :smug:

7. Seba (0_o)

Seba (0_o) Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    a poda mi ktoś jdzie znajde tego star warsa PL ??

ostatnio kupiłem synowi własnie kinect sports 2 jest dabingowane :)
    teraz czekam bo udalo mi sie też kupić adventures za 14 zł :) też podobno jest pl ale wiadomo jak jest z grami z allegro

8. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Tak ,ze starczy sprzedawce spytac.moze nie miec pl w star wars. Konto nie na pl. Lokalizacja i jezyk w ustawieniach nie na polske ustawiony

9. Adventus

Adventus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Adventures jest do **** szczerze mówiąc,Kinect Sports seson 2 jest po polsku i z polskim dubingiem, seson 1 jest po polsku, ale angielski dubbing. Mam star wars pl, polecam. Najlepiej poszukaj na necie po polsku, widzialem tez w rtveuroagd.

Wczytywanie...

Poleć forum