1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry na kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dzarek, Luty 10, 2016.

1. dzarek

dzarek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć, macie może informacje o planowanych grach na kinect? Od premiery konsoli minęło już 2 lata i nie wiem czy uboga oferta w tej materii ma szansę poprawy...

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Gry na kinkieta? oprócz tych dla dzieci co już są raczej nic ciekawego się nie pojawi...
    Jak go masz to pogoń go, póki jeszcze w cenie jest.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie wierz w cuda, nic na to urządzenie nie wychodzi :) To urządzenie bardziej służy do zczytywania kodów QR niż do grania tak szczerze...zapomnieli o swoim urządzeniu ;)

5. dzarek

dzarek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Chyba masz rację, pobawię się jeszcze trochę i uszczęśliwię kogoś na allegro. Będzie trzeba się przecucić na 360, bo standardowe gry tak średnio mi pochodzą. Niestety mimo hucznych zapowiedzi faktycznie zapomnieli o kinect.

6. Kezcab

Kezcab Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A ja mam pytanie odnośnie treningów, które są do kinecta. Warto dla nich kupić kkinecta? Czy lepiej dać sobie spokój?

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na XO te treningi to szkoda gadać :) Jedyne treningi słuszne uwagi to Nike+ Kinect Training na Xboxa 360...;)

Bartut lubi to.
  8. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    267
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja również jestem rozczarowany kinectem 2.0.
    Troszkę się dałem nabrać przed zakupem XO na kompatybilność wsteczną gier ponieważ nie dotyczy ona gier kinect :)
    Na razie dzieciaki katują fruit ninja 2, squid hero i s. rivals ale to troszkę mało. Taneczne są raczej dla pasjonatów.
    Dobrze, że kupiłem używanego kinecta. Za jakiś czas go sprzedam i może dużo nie stracę.

Wczytywanie...

Poleć forum