1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry na Kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LadySilvi, Listopad 7, 2012.

1. LadySilvi

LadySilvi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mietków
    Witajcie, jestem początkującą użytkowniczką Xboxa. Posiadam kinecta i parę demówek, ale chciałabym dorwać jakąś grę ruchową, dzięki której będę się nie tylko dobrze bawić, ale też może uda mi się spalić trochę kalorii ;)
    Co polecacie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. alphabeat1989

alphabeat1989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Banff, Alberta, Canada
  4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Gry na Kinect

Kinect sports 1 i 2 ,dance central 3, zumba

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

5. maximek

maximek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rybnik, Poland
    Jillian Michaels Fitness Adventure
    Kinect Sports 1 i 2
    Kinect Your Shape: Fitness Evolved 2012
    Fighters Uncaged
    Dance central

przy tych napewno idzie kalorie stracić a zabawa też jest niezła :)

6. LadySilvi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mietków
    ooo, dzięki, na pewno skorzystam ;)
    Ostatnio znajomi zaproponowali mi grę Your Shape. Ponoć są tam różne treningi. No właśnie nie wiem czy pożyczać czy nie ;)
    Graliście? Jakie wrażenia?

7. strashak

strashak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Gry na Kinect

Sa treningi na poszczegolne partie miesniowe. Jest system motywacyjny, zbieranie pkt. etc. Calkiem niezla choc nie pozbawiona wad alternatywa dla zajec z fitnessu.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

8. miton55

miton55 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fitness Evolved 2012 można zbić troszkę kalorii :)

9. LadySilvi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mietków
    Świetnie, właśnie o spalanie kalorii też mi chodzi ;)
    A ostatnio widziałam reklamę gry miCoach. Nawet interesująco wygląda. Z reklamy wynika, że jest kilka gwiazd sportu, które stają się tak jakby naszymi prywatnymi trenerami. Wygląda to wszystko dość profesjonalnie... Może ktoś z Was coś słyszał więcej, albo grał i może podzielić się wrażeniami?

10. klechu

klechu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Grając w DC 1, 2, 3 są piosenki przy których spali się dużo kalorii i DC 3 chyba ma jakiś system fitness ale nie zagłębiałem się jak to działa :)

11. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    @klechu Fitness (przynajmniej w 2, 3 mam pożyczone i jeszcze w fitness nie grałem) polega na tym, że mamy określone tryby fitnessu. Każdy tryb ma nazwę która określa jego trudność np. "Wyciskacz potu", "Rozgrzewka" czy coś w tym stylu. Takie tryby, czy jakkolwiek kto to nazwie, to zlepek piosenek, bez przerwy między nimi. W 2 najkrótszy Fitness trwa ok. 20 minut, najdłuższy ok. 1 godziny, przy czym piosenki też są odpowiednio dostosowane, więc przy końcu najtrudniejszego Fitnessu na poziome Łatwym byłem cały mokry.

A co do gry, bardzo się opłaca, najlepiej jeśli do tego mamy znajomego lub kogoś z rodziny z kim możemy grać. Ja ze znajomym, kiedy dostałem X'a z Kinectem graliśmy w to całymi dniami. Serdecznie polecam, i 2 i 3. 3 dodatkowo wprowadziła w grze fabułę, dopiero ją zaczynam ale wydaje się ciekawa. Jesteśmy agentami tańca, a inni agenci są w innych latach (70,80,90) i musimy przenieść się w czasie i przetańczyć piosenki z tamtych lat, aby móc wrócić.Ciekawe.

12. klechu

klechu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    No ja od dziś gram w DC3 i też zaciekawiła mnie fabuła jak znajdę czas to przechodzić będę:)

13. LadySilvi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mietków
    W takim razie muszę koniecznie spróbować DC! Zaproszę może jakąś znajomą, żeby mi samej się nie znudziło po pół godzinie ;)
    Niedługo pożyczę od kolegi miCoacha, o którym pisałam wyżej. Ponoć bardzo w porządku gra, ale bardziej nastawiona na profesjonalny trening. Są te gwiazdy sportu, tak jak pisałam i pokazują różne ćwiczenia, na przykład specjalne dla piłkarzy, inne dla koszykarzy i tak dalej. Ale są też specjalne ćwiczenia dla kobiet, coś na kształt fitnessu. Ciekawi mnie bardzo, jak to wygląda i czy jest podobne do Your Shape i innych fitnessowych gier ;)

Poczytałam troszkę na różnych stronach i forach o miCoachu i chyba raczej nie jest to podobne do Your Shape i innych takich gier. Ale wygląda całkiem w porządku. Są różne ćwiczenia, przygotowane specjalnie z myślą o piłkarzach, osobach biegających, grających w tenisa. dzięki temu można się dość profesjonalnie przygotować do uprawiania danego sportu, oczywiście bez wychodzenia z domu. Podoba mi się pomysł gwiazd sportu z kilku różnych dziedzin, które stają się naszymi osobistymi trenerami i pokazują nam, jak wykonywać poszczególne ćwiczenia. Poza tym można sobie ustawić do swoich możliwości i siły odpowiedni poziom trudności treningu.
    adidas miCoach Launch Trailer // Kinect for Xbox 360 // PEGI - YouTube
    Na trailerze prezentuje się to całkiem w porzadku. Co sądzicie?
    Nie wiem tylko, czy nie znudziłoby mi się za szybko, bo wygląda to raczej na grę do ostrego treningu, a nie do zabawy...

***Łącz posty. Nie pisz jeden pod drugim//Laki88***

Wczytywanie...

Poleć forum