1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry na konsoli?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SecondCoroner, Marzec 28, 2016.

1. SecondCoroner

SecondCoroner Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    Witam, mam takie pytanie. Tak się zastanawiam bo kupiłem kilka tygodni temu konsole XOne. I zanim jeszcze założyłem konto XBL (Jak pierwszy raz uruchomiłem nie było żadne konto zalogowane), to na konsoli były zainstalowane gry. Dokładnie mówiąc AC Black Flag, AC Unity i FIFA`16. Jak to jest? Skąd się wzięły? Czy kody do gier zakupione np. na allegro i zainstalowane na konsoli już na niej zostają? Czy na profilu? W takim razie jak działają profile z grami które można kupić? Czy jeśli zakupię profil na allegro z grą (Tak, wiem, że to zazwyczaj oszustwo), to ona zostanie po instalacji na konsoli?

Pytam, bo boje się, że mi te gry po prostu za jakiś czas przestaną działać ^^

PS. Dziewczynki mokrego dyngusa życzę mimo późnej pory ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gry są przypisane do konta ale podobno gdy takie konto jest ustawione jako domowe a potem skasowane z konsoli to gry dalej działają do czasu.

4. SecondCoroner

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    A mógłbyś to jakoś zdefiniować? Do czasu znaczy miesiąc? Rok?

5. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Do czasu aż ktoś tego konta nie przypisze jako domowe do innej konsoli.

6. SecondCoroner

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    Oj ... to nieciekawie. Dzięki za informacje.

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak działają? Kupujesz profil z kradzioną grą i normalnie ją pobierasz. Pewnego dnia budzisz się z ręką w nocniku nie mogąc odpalić gry, bo Ci wyjdzie komunikat, że masz zakupić grę, albo zalogować profil z którego została ona zakupiona. Oczywiście profil nie będzie już działał. Tak owy profil może również zostać zbanowany przez MS. Inna opcja to taka, że również nie odpalisz sobie gry, bo sprzedawca np. zmieni sobie hasło do konta ;]

http://xboxforum.pl/threads/do-tych-co-kupuja-konta-z-allegro.155104/

Wczytywanie...

Poleć forum