1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry na Live

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Fenen, Listopad 14, 2010.

1. Fenen

Fenen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    Siemka ^.^
    W tej chwili posiadam 7gier (Pure, Lego Batman, Mass Effect 2, Guitar hero 5, Assasin Creed, Prince of Persia, GTA 4) Xboxa mam od (w sygnaturze pisze) Wiec już trochę go mam i nigdy nie grałem przez internet w żadne gry.Zamierzam kupić golda na 1miesiąc tak na spróbowanie ale moje gry raczej się nie nadają do grania przez sieć :( Dlatego zwracam się do was, byście pomogli w wyborze jakieś gry Wczoraj miałem napływ gotówki więc od razu wskoczyłem na allegro i zamówiłem Halo3 i Forza Motorsport 3 Mam nadzieje że pomożecie ^.^

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Boczek

Boczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, do multi proponuję gry z serii battlefield lub call of duty, gta 4 i dodatki, forza 3. Przydałoby się żebyś napisał jaki typ gier lubisz, bo osobiście polecam jeszcze strategię Command nad Conquer 3

4. Fenen

Fenen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    Nie jestem wymagającym graczem ^^ Najbardziej lubie gry bez otwartego świaa (wiem to dziwne ^^) kocham FPS. Gry typu Left4Dead gdzie gra toczy sie caly czas niema czegoś takiego że musze isć i szukać misji po mieście.

5. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Na poczatek polcam COD MW2 online/

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Bad Company 2 zdecydowanie :)

7. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Left 4 Dead 1/2 lub UFC 2010 - Zamówiłem obie pod neta, grałem ostatnio u znajomego w nie. Obie są bardzo dobre:

L4D - Cholernie świetna sieczka, można się rozluźnić po całym dniu pracy i wykładów (ja tak mam :D). Przy czym można się trochę rozerwać i pośmiać. Zawsze rozgrywka wygląda inaczej.
    UFC Undisputed 2010 - Walki o doskonałych detalach, wszystko odwzorowane (jako fanatyk i koneser tego sportu ;], gwarantuje że wszystko jest świetne). Dodając do tego Live, gra powala wszystkie inne na głowę, wybieramy drużyny w których bedziemy walczyć, a niema to jak po całym dniu, pookładać się łapami po "mordzie" :D

Wczytywanie...

Poleć forum