1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry na Lt 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez upfullbwoy, Styczeń 4, 2012.

1. upfullbwoy

upfullbwoy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam Lt 2.0 gry nagrywałem iHasem z wgranym iXtreme Burner Max. Gry nagrywałem imgburn bez jakich kolwiek przeróbek przykładem takiej gry jest Assassin's Creed: Revelations (2011) PL.XBOX360-SRT (poprostu pobierałem i nagrywałem)
    1 Czy po wgraniu Lt 3.0 muszę tę gre nagrywać od nowa?
    2 Jeśli tak to gry z jakimi zabezpieczeniami muszę nagrać od nowa
    3 Czy jeśli za jakiś czas wyjdzie np LT 4.0 bede znów musiał od nowa nagrywać stare gry
    dodam ze nie gram online i gram z płyty nie z hdd

2. Lotnik421 Xbox One

3. nolimit123

nolimit123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    z tego co dotychczas przeczytalem to nie. normalnie beda dzialac te starsze gry

Poleć forum