1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry na MediaFire... Apel...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kwiolek, Listopad 10, 2009.

1. Kwiolek

Kwiolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radomsko
    Witam!
    Czy będą jeszcze w ogóle wrzucane gry na MediaFire????
    Nigdy nie miałem problemu typu "Przestarzała Wtyczka" czy coś takiego ściągając gry przez JDownloader właśnie z MediaFire i pewnie wiele ludzi też nie miało. Dla tych którzy nie mają konta premium na rapidzie(jak ja) to ściąganie ponad 60 partów może być uciążliwe dlatego PROSZĘ WAS, tych którzy wrzucają gry abyście więcej gier wrzucali właśnie na MediaFire...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sense1

Sense1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Bezsensowny temat w Świeżakach >.< Jak nie ma gier na MF to kup premke na RS 20zł to nie majątek...

4. SorrowLast

SorrowLast Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szkoda także portalu odsiebie, ale zawsze masz jeszcze Torenty :) Ja je preferuje nie śpieszy mi się.

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Nie dość że gry za darmo to jeszcze żałować 20pln na premium RS...
    Tylko na RS jest dostep do tylu danych, na MF czesto brakowało jakiś partów czy sie zle sciagaly.

Wczytywanie...

Poleć forum