1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry na Pendrive.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Micu17, Wrzesień 24, 2013.

1. Micu17

Micu17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema. Zakupiłem grę GTA 5 na xboxa 360 i czekam na dostarczenie. Mam xbox 360 4 gb nie przerabiany. Słyszałem ,że GTA 5 wymaga instalacji na dysku , więc podłączyłem pendrive i skonfigurowałem to maleństwo. Mam pendrive 32 gb jeśli bym potrzebowałbym go do podłączenia do pc aby coś przegrać ,a miałbym tam zainstalowane gta 5 i savey to czy mogę przegrać jeszcze jakieś pliki z pc na niego a później podłączyć spowrotem do x boxa i wszystko będzie na miejscu savey sie nie usuną ? Z góry dzięki :))))

Wczytywanie...

Poleć forum