1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry na płytach RW

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez siasin, Grudzień 3, 2008.

1. siasin

siasin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam nie wiem czy taki temat już był ale nic nie znalazłem chodzi o to czy można nagrywać gierki z X360 na płytki RW i czy w ogóle takie płytki istnieją?

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Chodzi oczywiście o DVD+RW DL ?? Jeśli tak, to takie płytki nie istnieją.

4. siasin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Firma JVC zapowiada, że jeszcze w tym miesiącu wprowadzi do sprzedaży dwuwarstwowe nośniki DVD-RW DL o pojemności 8.5 GB. Nowe płyty dopiero teraz wchodzą do produkcji, ponieważ firma miała problemy z ich produkcją. Krążek ma pozwalać na na tysiąc cykli zapisu i kasowania przy prędkości 2x.

5. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jest to płyta -

6. siasin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ojć faktycznie, nie zwróciłem na to uwagi

7. smrodorodek

smrodorodek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tylko do tych DVD+RW DL trzeba będzie zmienić nagrywarkę, bo większość obecnych na rynku nie obsługuje tego standardu. Kiedyś Asus chwalił się, że jakiś model jego nagrywarki X18 obsługuje standard DVD+RW DL, ale jeszcze nigdzie się z tą nagrywarką w cennikach nie spotkałem. Może jak będą w sprzedaży płyty to okaże się, że wystarczy upgrade biosu w nagrywarkach, ale wątpię w to, bo producenci nagrywarek wolą zarabiać na sprzedaży nowych nagrywarek niż dawać coś ludziom za darmo do obecnych.

Wczytywanie...

Poleć forum