1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry na silver USA

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Sevcio, Grudzień 13, 2011.

1. Sevcio

Sevcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Witam. Jutro powinienem dostać zamówione z Allegro konto silver USA, na którym znajduje się 1600 MSP.
    Postanowiłem, że 1200 punktów wydam na grę Castle Crashers (spodobało mi się demo :) lubię grać w takie gierki razem z bratem), a 400 punktów na DLC z misjami Da Vinci do Assassin's Creed Brotherhood. Moje pytanie do was. Czy to, że mam oryginalnego, polskiego Brotherhooda, nie przeszkodzi w pobraniu i normalnym uruchomieniu DLC da Vinci, z USA Live ? Czy przed tym będę musiał coś zrobić? I jeżeli nie będzie problemów, to DLC będzie także po polsku?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Nie powinno przeszkodzić choć pewności nie mam. Osobiście ściągałem z UK live chyba i działa.
    Choć dziwi mnie to, że zamówiłeś takie konto skoro konta z grami arcade po 3-5 gier są w granicach do 20 zł często gęsto z tym właśnie dlc.

4. Sevcio

Sevcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    To moje pierwsze zakupy MSP, także w przyszłości na pewno zorgarnizuję to lepiej :)

Wczytywanie...

Poleć forum