1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry na xbox-a 360 i nagrywarką IHAS124B LiteOn

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bubosz, Październik 26, 2013.

1. bubosz

bubosz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, gdyż mam taki problem. Stosuje się do poradników zamieszczonych na forum: http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-7...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-134486/

I mam tak, iż jak nagrywam gry np. BF3 czy Fifa 14 nie jestem w stanie ich nagrać poprawnie (xgd3) - zawsze kiedy nagrywa się 2-ga warstwa wyskakuje mi błąd przy 46/47% A oto błąd : ScreenShooter
    Lecz abgx nie wykazywał żadnych nieprawidłowości.
    Nie wiem co mam zrobić żeby to naprawić - mam także ustawionego biosa pod tą nagrywarkę i nic nie daje
    A oto wrzut z Abgx-a (dodam także że mam wgrane wszystkie 18 wavesów) : ScreenShooter
    Nagrywałem już kilka gier i one działają normalnie - nie wiem co robię źle.
    Jest ktoś w stanie coś poradzić - próbowałem nagrywać "Drive (fro DVD+R DL Media - EEPROM!)" oraz
    "Drive (fro DVD+R DL Media)" Nie przyniosło efektów, zazwyczaj używam tego EEPROM. I/O mam ustawione na 512
    Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Ja np miałem ustawiony bufor na 251mb w przypadku płytek verbatim i rzadko kiedy mi sie płyta zmarnowała może raz na 20:)
    W przypadku platynek mialem na 512 ale do czasu bylo dobrze kiedy zaczał pojawiac sie bład z kalibracja przed startem tak ze odpusciłem sobie te tanie płytki.

4. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    46/47% to chyba jeszcze pierwsza warstwa ale mniejsza o to. Musisz testować inne ustawienie i powinno w końcu być dobrze.

Wczytywanie...

Poleć forum