1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Gry na Xbox One S mogą wyglądać i działać lepiej niż na Xbox One. Zobaczcie unboxing

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 14, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na dobry początek konferencji Microsoftu przywitaliśmy nową konsolę. Xbox One S zadebiutuje w sierpniu, a już dzisiaj otrzymujemy gruby konkrety dotyczące urządzenia. Posiadacze sprzętu będą mogli cieszyć się z lepiej wyglądających i działających produkcji.

Microsoft gra w otwarte karty. W przyszłym roku na rynku będą dostępne trzy konsole, ale każde urządzenie będzie w 100% kompatybilne z pozostałymi. W konsekwencji każdą grę załączymy na Xbox One, Xbox One S oraz Project Scorpio.

Musimy jednak wiedzieć, że sprzęty posiadają różną moc – nawet Xbox One S otrzyma mocniejsze podzespoły od swojego starszego-większego brata i dzięki temu gracze mogą liczyć na mały progres w prezentacji tytułów.

Sprawę skomentował Rod Fergusson – szef studia The Coalition – który nie ukrywa, że Gears of War 4 będzie działać i wyglądać lepiej na nadciągającym urządzeniu. Microsoft zapowiadając urządzenie wspomina głównie o mniejszych gabarytach, ale Fergusson zaznacza, że konsola jest również potężniejsza (lepszy GPU i CPU) i tę moc udało się wykorzystać deweloperom. Dzięki temu możemy mieć pewność, że podczas niektórych fragmentów rozgrywki – tych bardziej wymagających – Gearsy będą działać lepiej na Xbox One S.

Oczywiście największy skok jakościowy zauważymy dopiero w przyszłym roku – Project Scorpio ma być prawdziwym potworem, który pozwoli deweloperom przygotowywać wszystkie pozycje w płynnych 60 klatkach na sekundę i rozdzielczości 4K.

Na deser zapraszam Was na prezentację Xbox One S – Major Nelson postanowił przedstawić urządzenie, które wygląda naprawdę przyzwoicie. Podczas prezentacji pojawił się Carl Ledbetter, który miał okazję projektować maszynę.

Lambo69 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. WolfM

WolfM Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    I super. Warto było wstrzymać się z zakupem i czekać na wersję slim;-)

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To ci numer zrobili.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

5. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    171
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Wygląda spoko można postawic w pionie ale szału nie ma pewnie zasilacz ta sama cegiełka :p

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wbudowany

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

7. WolfM

WolfM Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zasilacz wbudowany.

8. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    171
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
  9. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ja podziekuje za te konsole nie kupilem konsoli po to zeby za jakis czas kupic xbox one S a nastepnie project scorpio.... konsole zawsze kupwoalme po to zeby grac przez kilka lat bez zmartwien cieszyc sie dobra grafika a jak teraz to wyglada tak ze wywalilem 1,5 klocka na one a zaraz wyjdzie One S za penwie 2 klocki a pozniej za jeszcze wieksze scorpio to wole poskladac raz PC i olac te cale xboxy bo i tak gry w wiekszosci beda na PC i nie bede co chwile konsoli zmienial

10. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja kupiłem XO jakieś dwa miesiące temu. Co mnie obchodzi, że ktoś na nowej wersji będzie miał więcej "cyferek". Póki będą wychodziły gry będę grał na tym co mam (chyba, że będzie nadmiar gotówki). Granie sprawia mi frajdę, a przecież o to chodzi w konsolach.

small551, BialyGTi i KondzioMr lubią to.
  11. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Phil Spencer sam mówił, że nie tworzą xboxa 1,5 więc ten S co to jest? Tylko, że w nazwie ma S? Później Scorpio... Plują nam w twarz a my udajemy, że pada deszcz. Przechodzę na PC'ta i Sony bo to co teraz odwala M$ to plucie na ryj.

VortaL lubi to.
  12. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1101
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    I będziesz grał na kompie z biedry :) Do kosztu konsoli trzeba doliczyć tv, bo branie slimki żeby oglądać filmy w 4k bez tv mija się z celem. :)

o M a c z 0 S, p_bladek i davex lubią to.
  13. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1255
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    I coś się zmieniło ? Nagle nie możesz grać czy co ?

14. KondzioMr

KondzioMr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja również kupiłem one'a kilka miesięcy temu za 1,7k zł i szczerze to pokazanie slimki i projektu scorpio mnie wogóle nie martwi. Konkurencja to najlepsze co może spotkać nas - klientów, Microsoft na początku tej generacji został w tyle i aby to odrobić stara się dużo bardziej niż Sony i ja, klient na tym korzystam. Nie mam również tzw bólu dupy, że nie doczekałem na slima, bo gdybym poczekał to plułbym sobie w brodę, że gdybym jeszcze rok się wstrzymał to miałbym scorpio.... a gdyby jeszcze 1,5 to scorpio slim itd, na tym polega postęp

15. Lied

Lied Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Już wyobrażam sobie jak będą pisali gry pod scorpio a dla pierwotnej wersji konsoli będą często konwersje w stylu BLACK OPS 3 na xbox 360 byle działało i do przodu. A coś z lepszą grafiką uroczy nas piękny 15fps'ami stojąc przy ścianie. Dziwna polityka tym bardziej, że otwarcie mówią, że wszystkie gry z xbox'a będą na PC. Nawet mając pieniędzy jak lodu wolałbym wydać na lepszą kartę graficzną niż na kolejną trochę/lub bardziej lepszą konsole.

VortaL i Quertin lubią to.
  16. Lied

Lied Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    To nie jest postęp tylko podstęp. Rozumiem i zazdroszczę podejścia. Ale wydaję mi się, że po prostu większość użytkowników kupowało konsole po to by mieć dobrą jakość i kilka lat spokoju. A tutaj obawiam się, ze stanie się to co napisałem post wyżej na temat jakości przyszłych gier na słabsze wersję.

VortaL i KondzioMr lubią to.
  17. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    znowu zaczyna się płacz, naprawde myslicie że na tej wersji slim to każda gra będzie mieć 60fps? to będzie różnica kilku fps przy dużym obciązeniu...

18. Lunevil

Lunevil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włocławek
    Ja tylko nie bardzo rozumiem, po co wypuszczać jakiegoś One S, skoro za niecały rok od jego premiery ma wyjść Scorpio o_O

VortaL lubi to.
  19. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Wciąż najgorsza rzecz ze wszystkich jest taka, że nie ma sensu kupować Xboxa One, a nawet tego Project Scorpio skoro i tak exy będą wychodzić na PC... Dla mnie, jako posiadacza mocnego PC, a w przyszłości PS4(znowu) to i lepiej. I tak po obejrzeniu E3 Sony nie mam żadnych wątpliwości co do tego, którą konsolę kupić. Niebiescy moim zdaniem pozamiatali wszystko niewiarygodnymi Ex'ami.

Lied lubi to.
  20. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zdecydowanie lepszy designe od pierwowzoru i nareszcie zasilacz w środku :)

21. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    335
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    jak tak dalej będą kombinować to się trzeba będzie przesiąść na mocniejszego pc z win 10 i ps4 ........

Quertin lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum